2726
عنوان

تاپیک جامع انواع دعا و ذکر

6658 بازدید | 76 پست

سلام دوستان خوبم، 

من بعد از مدت ها اومدم سایت، 

اومدم تا یه تاپیک بزنم، دوستان واسه هر مشکلی، دعا و ختم و ذکر میخوان بگن تا واسشون تو همین تاپیک بذارم، 

خدایــــــــــــــــــــــــــا شکـــــــــــــــــــــــــرتــــــــــــــــــــــــ........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام. مشکلات من خیلی زیادن خیلی زیاد از همه نظر  و همه چیز .. اما جیزی که این مشکلات رو برام بدتر کرده فشار مادی قرض بدهی و داشتن رزق و روزی هست . همه درها رو بسته است و هر راهی هر کاری میکنم باز نمیشن ..  همه توصیه ها رو هم انجام دادم و دارم میدم به امید  باز شدن درهای رحمت خق ایشالله .

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

سلام نیکیتا جون در رابطه با رسیدن به عشق چیزی بلدی؟؟این میدونم نظرخیلیاست هرکی نظرش اینه لایک کنه دیگه منو نگه دوباره

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

تا جایی که یادم باشه اره 

ولی بعضی هاش منبع ها تو ذهنم نیست یا کلا قبلا به منبعش توجه نکردم ، ولی مطمین باشید من درآوردی نیست چون سودی واسم نداره بخوام از خودم در بیارم 

گروه دارم تو تل و اونجا کلی ذکر و ختم یاد گرفتیم و حتی گذاشتیم و حاجت روایی هم زیاد داریم شکر خدا

خدایــــــــــــــــــــــــــا شکـــــــــــــــــــــــــرتــــــــــــــــــــــــ........

بجز اون مشکلات مادی و قرض و بدیه و وام و قسط و بدبختی و بیپولی که نوشتم یه چیزی هم میخوام برای فروش یه تیکه جواهر .  اخرین چیزیه که دارم و خیلی وقته میخوام بفروشم  بزنم به یه زخمی به فروش نمیره..

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
سلام. مشکلات من خیلی زیادن خیلی زیاد از همه نظر  و همه چیز .. اما جیزی که این مشکلات رو برام بد ...

سلام ختم چهل روزه سوره واقعه برای قرض و غنی شدن معجزه میکنه و مجرب هس

خدای مهربون و بخشنده هزاربارشکر بخاطر موهبتی که به من و همسرم دادی.
سلام ختم چهل روزه سوره واقعه برای قرض و غنی شدن معجزه میکنه و مجرب هس

اره قبلا 40 روز گرفتم ولی اثر نداشت الان بازم شروع کردم ولی دیگه بهش زمان ندادم..  ایشالله اثر کنه 

عزیز من دوستم خواستگار زیاد داره ولی تا مرحله اشنایی بیشتر پیش نمیره یا از طرف خودش یا طرف داماد میرن دیگه خبری هم نمیگیرن خیلیم دختر جذاب و خوبیه اما نمیدونم چرا اینجوریه خودش میگفت ایندفعه یه اقایی اومده همه شرایطشم خوب بوده باهم به نتیجه هم رسیدن ولی دو هفته س رفته و دیگه خبری نگرفته از خانواده دختر

ایا مشکلیه بنظرتون یا ذکری دعایی چیزی هست ؟؟؟

2706