2737
2739
عنوان

شما بالکن خونه تون رو چجوری تزیین می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17529 بازدید | 64 پست

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575

من بالکنم رو به خیابون نیست ولی زیاد خاک میاد رو به یک حیاط هست که خب زیباست بالکنم سنگه من یک پرده نصب کردم تا راحت باشم ولی وقتی میخوام گلام آفتاب بگیرن پرده رو میدم کنار و از ۳ تا پادری برای فرش کردنش استفاده کردم یک میز کوچک و دو صندلی هم گزاشتم برای نشستن و یک قسمت که صندلی و میز نیست مناسب برای نشستن و خواب هست من رو میزم گلدون گزاشتم برای آبیاری گل هام از یک سیخ چوبی استفاده میکنم سیخ رو درون خاک میکنم و اگه خاکش خشک بود آبیاری میکنم و جایی خوبی برای مطالعه هم هست دیزاین خوبی به کار بردم و بالکنم جذاب شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی ...

سلام عزیزم لازم نبود لینک بزاری میتونی خود عکسو بزاری که راحت تر هم هست 

2728
چرا؟ خونه هایی که سمت باغ قصردشت هستن اکثرش همینجوره میتونی بیای از نزدیک ببینی ضمن اینکه خونه ورثه ...

شیراز هستی ؟

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

دو سه تا گلدوت کاکتوس و گلای دیگ۶ دارم قفسه سیر ترشی ها😅 سمت چپ تک شعله واسه سرخ کردن ماهی و ....آخه شمالی هستیم😍😍 امروز میخوام چند تا گلدون مخصوص کاشت سبزی بخرم بزارم بالکن

2738
2706