2410
2553
عنوان

میکرو

432 بازدید | 18 پست

بچه ها برنامه هنوز جور نشده برا میکرو اقدام کنم، قرار بود دوماه پیش برم که نشد.دلم خیلی گرفته، همش فکر میکنم نکنه خدا با من قهره

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
غصه نخور  منم با میکرو باردار شدم

خداروشکر.مبارکت باشه عزیزم.برا من نمیدونم چرا جور نمیشه برم میکرو.هرسری تا نصفه کارامو انجام میدم اما یهو یه چیزی پیش میاد که کارام نصفه میمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله خودت طبيعي باردار ميشي

من كه به حكمت و ااتفاقات زندگي خيلي خوش بينم

هميشه اوني كه پيش مياد، بهترينه

شما هم ك داري تلاشتو ميكني

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2720

ایشالا نیاز به میکرو نباشه اصلا. منم میکرو کردم هفته بعد انتقال جنین دارم . برام دعا کنین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ایشالا نیاز به میکرو نباشه اصلا. منم میکرو کردم هفته بعد انتقال جنین دارم . برام دعا کنین

مرسی از لطفت.از ته دل دعا میکنم نتیجه خیلی بهتر از اون چیزی بشه که آرزوشو داری

لی لا جان عزیزم تو پست های قبلیت خوندم میخواستی بری پیش فریبا یوسف نژاد میکرو . ببینـــم رفتی یا منصرف شدی اخه یکی از آشناها سنش خیلی زیاده شاید نزدیک پنجاه رفته پیش اون برا ای وی اف باردار شده میخواستم بپرسم اطلاعات دقیق تری داری از دکتر بهم بدی

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
2714
لی لا جان عزیزم تو پست های قبلیت خوندم میخواستی بری پیش فریبا یوسف نژاد میکرو . ببینـــم رفتی یا منص ...

مهرگون جان اول اینکه پیشنهاد میکنم تو گوگل سرچ کنی بارداری با میکرو اینجکشن،بعد یه تاپیکی هست که استارترش تورک_ آنا هستن،تاپیکش بی نظیره و همه جور اطلاعاتی میتونی به دست بیاری و مدیر تاپیک یه خانوم نازنین هستن که خیلی بهمون کمک میکنن،حتی یه وقتایی جواب آزمایش هامونو میذاریم،تفسیر میکنن. دوم اینکه من هنوز پیش دکتر یوسف نژاد نرفتم اما هم کار خودشون خیلی خوبه هم جنین شناسی که باهاش کار میکنن.

مهرگون جان اول اینکه پیشنهاد میکنم تو گوگل سرچ کنی بارداری با میکرو اینجکشن،بعد یه تاپیکی هست که است ...

ممنون عزیزم 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
اهان. من عکس رنگی رفتم مشکلی نداشتم. وای اسپرم همسرم خیلی خییلی کم تحرکه. 

بیا تو تاپیک بارداری با میکرواینجکشن با مدیریت تورک آنا اونجا خیلی چیزا دستت میاد

2706