2733
2734

خیلی خوابالوام 

کلا امروز تا 11 خواب بودم 

دیشبم از وقتی شوهرم اومد خونه کسل شدم و خوابالو .شاید به خاطر استرسو فشار و فکر و خیاله.

دخترم مدام لگد میزنه 1  ماه و نیم دیگه به دنیا میاد .هنوز 200 تومن پس انداز نکردیم واسه زایمانم.ای خدا

دخترای مجرد تورو به خدا تورو به خدا با کسی که بی پوله و از پس خرج خودش فقط برمیاد ازدواج نکنید بعدا به مشکل برمیخورین.هرشب میاد خونه الان چندین ماهه هی میگه ندارم ندارم .گوشت بخر 

میگه ندارم 

درد بخر میگه ندارم.چون اون مردک پست فطرت که کلی هم داراست بهش حقوقشو دیر میده

ای خدا 

خانمایی که هم درد منید 

میدونید چی میگم

چندروزه خونمون میوه ندیدم میخواستم برم دکتر گفته صبر کن حقوق بگیرم هرچی هم پس انداز میکنیم لامصب نمیمونه وگرنه من خودم اهل پس اندازم با این حالم یک ساله دارم کاردر منزل انجام میدم .ولی مگه حقوقی میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟اونم حقوق 100 تومن یا 200 تومن .خوراکمم خوب شده همش باید یه چیزی بخورم ضعف میکنم البته وزنم خدارو شکر نرماله.چیکار کنم.؟فکرو خیال ازارم میده 

خوش به حال گسی که داره و میتونه 

خسته شدم ار ندارم ندارم.شوهرمو واقعا درک میکنم اما خودمم خستم

هرچندشب یه بار میاد خونه میگه نه نمیشه این کاره فایده نداره به من اینجوری گفته اونجوری کرده 

منم فقط میشنوم میگم درست میشه .چیکارکنم با پول زایمانم.حتما میخواد النگوها بفروشه .بهش نمیدم بره قرض کنه از باباش.تمام طلاهامو فروخت واسه رهن خونه دیگه همین 4تا النگو مونده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باردار نمیشیدین:|

چه راه حل خوبی دادی عزیزم

حتما بهش فکر میکنم

اوایل اینطوری نبود وضیعتمون بهتر بود الان دقیقا از وقتی بچه اومد قوربونش برم همه چی بهم ریخت

2731

بچه دار شدن  واقعا الان ضروري بود؟!!! چند سالتونه؟! حتما سنتونم كمه نه!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

واقعا از خوندن مسائل زندگیت لبریز غم شدم

این همه بی عدالتی...

نمیشه محل زندگیتونو عوض کنید.برای کار مهاجرت کنید؟همسرت شغلش جوری نیست که جای دیگه جای پیشرفت داشته باشه؟

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
عزیزم شما که خودتون و همسرتون انقد تو سختی هستید چطور میخواید از پس مخارج بچه بربیاید؟الآن یه بچه حد ...

مشگل اینه که حقوقشو دیر به دیر میده وگرنه 1500 حقوق میگیره مشکل کارشه نه حقوقش و نداریمش چون اقای کارفرماش ورشکست داره میشه ماهم به بدشانسی خوردیم 

پس این که میگن بچه روزیشو با خودش میاره همش چرند پرنده ماهم از وقتی من حامله شدم پولامون زود زود تم ...

الان ميان ميريزن سرت  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706