2726
عنوان

من با این شلختگی پسرم چی کار کنم

1596 بازدید | 27 پست

سلام

خانمها من یه پسر دارم نزدیک ۶ سالشه .میره پیش دبستانی بینهایت شلخته است از همون کوچیکی اینجوری بود هررررکاری میکنم درست نمیشه حالا زیاد به ریخت و پاشش کار ندارم بیشترین مشکلم باهاش سر غذا خوردنشه .حتی یه شکلات کوچولو هم بخوره هم لباسش هم دست و صورتش رو کثیف میکنه .الان هم تو مدرسه غذا میدن بهشون هر روز میرم دنبالش میبینم لباساش کثیفه .تو خونه هم همین طوره از بچگیش تا الان روزی ۱۰ بار لباس عوض میکنم براش با زبون خوش گفتم با دعوا گفتم .قهر کردم .جایزه خریدم اما اصلا اهمیت نمیده .با مشاور نینی سایت صحبت کردم میگه شاید برای جلب توجهه اما اصلا اینجوری نیست چون کلا بی اهمیته رو این موضوع  .حالا شما میگید من چی کار کنم؟😥😥😥😥😥

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

هیچکی بچه شلخته نداره😔😔😔

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شلختگی دخترمن ازنوع دیگه ایه؛اونم چون باباش رعایت نمیکنه😩بچه هم الگوبرداری میکنه😣

😩😩😩😩

شاید  از  اول  همه کاراشو  خودتون  انجام  دادین   

الان میوه  میخوره  دستمال بذار کنارش  بگو   بعد میوه  دستاتو تمیز کن   یا برو  بشور   غذا  هم همینطور     یاد بگیره  کارشو خودش  انجام بده.  

یعنی اگه بالباس کثیف بره مدرسه یابیرون هم واسش فرق نمیکنه؟

نه وقتی از مدرسه میاد بیرون میگم خجالت نمیکشی ابنقدر لباس هات کثیفه !!؟؟؟؟ولی جواب نمیده .شوهرم میگه چون میدونه همیشه لباس هاش و میشوری و فردا شسته و اتو کشیده میره مدرسه براش بی اهمیته .خوب منم با لباس کثیف نمیتونم بفرستمش مدرسه که

نه وقتی از مدرسه میاد بیرون میگم خجالت نمیکشی ابنقدر لباس هات کثیفه !!؟؟؟؟ولی جواب نمیده .شوهرم میگه ...

بامربیش هماهنگ کن که چیزی بهش نگه؛ولی یباربذارهمونجوری بره تایادبگیره که بایدمواظب باشه وتمیزبمونه وسایلاش

شاید  از  اول  همه کاراشو  خودتون  انجام  دادین    الان میو ...

باور میکنی از زمانی که تونست قاشق دستش بگیره .غذا خوردن رو گذاشتم به عهده خودش .چون خودم خیلی حساسم رو تمیزیش همیشه دستمال و حوله دم دستش گذاشتم ولی از اول هم محل نمیداد .مثلا سر سفره بشینه غذا بخوره تا یه متر اون ور تر غذا میریزه

دخترمن وقتی وسایلاشوپخش میکنه دوروبرش؛میگم من کاری ندارم خواستی جمع کن نخواستی هم بذاراینجوری بمونه اماتوکلاس توبعنوان دانش آموزشلخته وبی نظم شناخته میشی.ازترس اینم شده فوری خودشوجمع وجورمیکنه😉

بامربیش هماهنگ کن که چیزی بهش نگه؛ولی یباربذارهمونجوری بره تایادبگیره که بایدمواظب باشه وتمیزبمونه و ...

اخه چند روز پیش مربیش بهم گفت هر چی میخوره میریزه رو لباسش .گفتم شما تذکر بدید من هر چی میگم گوش نمیده .واقعا خجالت کشیدم جلو مربیش😕

اخه چند روز پیش مربیش بهم گفت هر چی میخوره میریزه رو لباسش .گفتم شما تذکر بدید من هر چی میگم گ ...

اشکال نداره؛میدونم سخته تحملش ولی بذاریمدتم اینجوری باشه؛بعداگه یکم بهترشدیه جایزه بگیربده مربی ازطرف خودش بهش بده شایدتاثییرش بیشترباشه

دخترمن وقتی وسایلاشوپخش میکنه دوروبرش؛میگم من کاری ندارم خواستی جمع کن نخواستی هم بذاراینجوری بمونه ...

فقط دلم میخواد یه عکس از اتاقش  و هال برات بذارم .ساعت ۱۲ اومده خونه .همه جا تمیز و مرتب بود  کل خونه رو ترکونده الان😣😣😣😣

اشکال نداره؛میدونم سخته تحملش ولی بذاریمدتم اینجوری باشه؛بعداگه یکم بهترشدیه جایزه بگیربده مربی ازطر ...

این تا حالا به ذهنم نرسیده بود شاید جایزه از طرف اون جواب بده .ممنون از راهنماییت👍👍👍👍

2706