2410
2553
عنوان

آزمایش کاریوتایپ

| مشاهده متن کامل بحث + 8568 بازدید | 26 پست
عزیزم ببخشینا هی مزاحمت میشم. شما پیش کدوم دکتر می رفتین و اینکهوبعد اینکه مشکلتون رو فهنیدین چقد طو ...

ان شاالله مشکال حل میشه

به زودی در این محل تیکر بارداری نصب میشود.Coming soon...😊😊😊
ان شاالله مشکال حل میشه

انشالله که مشکلت حل میشه نگران نباش شاید لانه گزینی دیر انجام شده. برو پیش  سیمین تقوی .منم الان پیش اون میرم میگن برا حاملگی پرخطره.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که مشکلت حل میشه نگران نباش شاید لانه گزینی دیر انجام شده. برو پیش  سیمین تقوی .منم الا ...

چطور تونستی ازش وقت بگیری میگن چند ماه بعد وقت میده منم الان که حامله تهدید به سقطم نیاز دارم که ببینمتم

چطور تونستی ازش وقت بگیری میگن چند ماه بعد وقت میده منم الان که حامله تهدید به سقطم نیاز دارم که ببی ...

انشالله که اتفاقی نمیفته. به این شماره زنگ بزن بگو من باردارم و شرح حالت رو بگو احتمالا برا همین هفته وقت بده. من خودم زنگ زدم مرداد ماه چون یک هفته بود سقط کرده بودم منشی گفت 2ماه بعد بیا که بتونی برا بارداری هم اقدام کنی برا 26مهر وقت داد

۳۵۵۶۱۰۶۶

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
2456
من سقط داشتم که از غلظت خون و مشکلات ایمنیم بود الانم بله خدا رو شکر باردارم.ان شاالله شما هم به زود ...

میشه بگی کدوم فاکتورهارو مشکل داشتی؟ سقطت هفته چند بود

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
انشالله که اتفاقی نمیفته. به این شماره زنگ بزن بگو من باردارم و شرح حالت رو بگو احتمالا برا همین هفت ...

مرسی عزیزم

من این آزمایش رو حدود 20 روز پیش دادم 

تو مرکز ژنتیک کریمی نژاد حدود 2 هفته ام طول کشید تا جوابش حاضر بشه

بدون بیمه نفری 350 تومن بود که گفت اگه مدارک سقط رو داشته باشی بیمه 160 تومنش رو کم میکنه یعنی حدود 185 تومن میشه.

2714
سلام عزیزم دکترت کی هست؟علت سقط را به شما نگفتن چیه منم 4بارداری شیمیایی داشتم

سلام خانمی شما چطور باردار شدین من یکبار با ای وی اف بتام پنجاه شد بعد رشد نکرد

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه
من آزمایش کاریوتایپ تو آزمایشگاه سیتوژنوم توی گیشا دادم هزینه اش خیلی خوب بود و کارشون هم دقیق در ض ...

آدرس میدی؟؟؟چقدر شد؟؟

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏