2737
2734
عنوان

آزمایش کاریوتایپ

8585 بازدید | 26 پست

دوستان کسی جدیدآ این آزمایش رو داداه؟ اگه آره با بیمه چقد شده هزینه اش؟ 

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین امروز از آزمایشگاه پرسیدم گفت آزمایش کاملش میشه یک میلیون و پانصد ولی گفت بستگی داره دکترت چ ...

اوه چقد زیاد

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
2728
سلام عزیزم دکترت کی هست؟علت سقط را به شما نگفتن چیه منم 4بارداری شیمیایی داشتم

سلام. نه گفت فعلآ جواب آزمایشات رو بیار بعد بهت بگم. من تو تبریزم پیش دکتر سیمین تقوی میرم که کارش حاملگی پر خطر و سقط مکرر هست

سلام. نه گفت فعلآ جواب آزمایشات رو بیار بعد بهت بگم. من تو تبریزم پیش دکتر سیمین تقوی میرم که کارش ح ...

سلام من تیر ماه انجام دادم.شما برو مرکز ناباروری میلاد با دفترچه ۵۷تومن میشه.های کاریوتایب رو من رفتم ازمایشگاه دکتر رحمانی تو ۱۷شهریور ۲۵۰گرفت در حالی که میلاد یک پنجمش رو میگیره.میلاد تو باغشماله

به زودی در این محل تیکر بارداری نصب میشود.Coming soon...😊😊😊

سلام عزیزان من تو کلینیک ناباروری با بیمه سلامت آز کاریوتایپ رو انجام دادم دکتر گفت با این بیمه خیلی هزینش کم میشه همین هم شد گمونم نزدیک صدتومن شد .دوستم این آزمایش روبیرون از کلینیک با یک وخورده ای داده بود

2738
آره خیلی زیاده منم دوتاسقط داشتم میخواستم به جز ژنتیک بقیه آزمایشاروهم بدم ولی با این قیمت ها نمیدون ...

حتما برید کلینیک های ناباروری عزیزم چون کل هزینه های درمان و آزمایشات خییییلی ارزونتره

سلام من تیر ماه انجام دادم.شما برو مرکز ناباروری میلاد با دفترچه ۵۷تومن میشه.های کاریوتایب رو من رفت ...

عزیزم آدرس دقیقش رو میگی؟ راستی مشکل شما چی بود؟ الان باردارین؟

عزیزم آدرس دقیقش رو میگی؟ راستی مشکل شما چی بود؟ الان باردارین؟

از چهار راه باغشمال به سمت منصور .دبیرستان اطهران رو میشناسی اونجاست همون نبش.مرکز ناباروری میلاد هست حتما برو اونجا

من سقط داشتم که از غلظت خون و مشکلات ایمنیم بود الانم بله خدا رو شکر باردارم.ان شاالله شما هم به زودی باردار میشین

من سقط داشتم که از غلظت خون و مشکلات ایمنیم بود الانم بله خدا رو شکر باردارم.ان شاالله شما هم به زود ...

عزیزم ببخشینا هی مزاحمت میشم. شما پیش کدوم دکتر می رفتین و اینکهوبعد اینکه مشکلتون رو فهنیدین چقد طول کشید تا درمان بشین؟

2706