2733
2739
عنوان

پودر لگاح

1565 بازدید | 13 پست

سلام خانوما کسی تا حالا شوهرش پودر لگاح استفاده کرده برای افزایش اسپرم یا پسر دار شدن؟

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لگاح؟🤔🤔

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
لقاح منظورشه بعني؟؟!!

نمیدونم والا

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
پودر لقاح  منظورته ، اره برا تقویت اسپرم فوق الهاده س ، برا تنبلی تخمدانم عااالی عمل میکنه  ...

شما مصرف کردید؟چه جوری باید استفاده کرد؟

شما مصرف کردید؟چه جوری باید استفاده کرد؟

اره من برا مشکل تنبلی خودم استفاده میکگم ، هر ماه تخمکگذاری دارم ، برا همسرتون ،هرصبح قبل صبحونه  یه قاشق مرباخوری از این گرده رو با یه ق غذاخوری عسل مخلوط کن بده بخوره ، ولی اینم بگم واقعا بوش بده ، مثل بو منی میمونه ، من ک خودم نمیتونم با عسل بخورم ، میریزم تو کپسول  میخورم ، بعدش یع قاشق عسل میخورم 

💖دوستم ، میشه برا باردارشدنم یه صلوات بفرستی💖
اره من برا مشکل تنبلی خودم استفاده میکگم ، هر ماه تخمکگذاری دارم ، برا همسرتون ،هرصبح قبل صبحونه &nb ...

باید حتما ناشتا باشه؟