2726

من دوسال اقدام بچه دار نشدم....کاری میخواستم بکنم..استخاره باز کردم..خوب نیومد..بعد سرکتاب باز کردم.گفت ..چله بری باید کنی برای باردار بشی...میخوام ببینم کسی انجام داده...نتیجه گرفته....

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید اینو میگم من اصلا اعتقاد ندارم و به نظر من خرافتاته 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2728

منم شنيدم ولي زياد به اين چيزها اعتقادي ندارم ميگن زني كه تازه زايمان كرده قند يا شكلات رو بكنه تو دهنش بعد بده تو بخوري 

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده

من انجام دادم.حالا نمیدونم بارداریم رو ربط بدیم بهش یانه...با ۹رنگ نخ برام چله بست تا ۴۰روز گفت ببند به بازوت ....حالا میگم نمیدونم بارداریم رو بگیم تاثیرداشت یانه نمیدونم.

من انجام دادم.حالا نمیدونم بارداریم رو ربط بدیم بهش یانه...با ۹رنگ نخ برام چله بست تا ۴۰روز گفت ببند ...

باردار شدی بعد اون چله بری یا نه

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2706