2737
2734
ممنون ازاینکه جوابمومیدیدمن پسرم ۲سال ونیمه فتق کشاله ی ران درسمت راست وهیدروسل سمت چپ داره خواستم ببینم کسی باشرایط مثل من بچشوعمل کرده وچطوربوده عملش خیلی نگرانم
🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️

سلام عزیزم پسر منم همین مشکل رو داشت وقتی بدنیا اومد گفتن هیدروسل داره وکانال فتقش هم بازه یه دکتر بردمش فوری نامه بستری داد که عملش کنم من بچه روبردم یه دکتر دیگه نشون دادم که خیالم راحت باشه دکتر بعدی گفت من تا دوسال صبر کن بعد بیارش ولی شش ماه یه بار مراجعه داد دیگه دوسالگیش گفت کانالش بسته شده احتیاج به عمل نداره فتقش ولی بیضه اش احساس میکنم هنوز نرمال نیست چون هیدروسل هم داشت ولی دکتر گفت مشکلی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی سال پیش پسرم فتق کشاله ران داشت عملش کردم تو سن پسر شما بود عمل راحتی بود

خداپسرگلتوحفظ کنه چندتاسوال داشتم درموردعملش توروخدوجوابموبده

2731
سلام عزیزم پسر منم همین مشکل رو داشت وقتی بدنیا اومد گفتن هیدروسل داره وکانال فتقش هم بازه یه دکتر ب ...

خداپسرتوحفظ کنه ممنونم

2738
برای پسر من که وصل نکردن

خداخیرت بده خیالموراحت کردی ازخدامیخوام تنتون روسالم نگه داره 😘😘😘😘😘

سلام بچه اتونو شما عمل کردید؟؟چطوری بود منم بچه ام مثل شماست

سلام عزیزم بله الان هفت سالشه نگران نباش عملش زیادسخت نیست زودمرخص میشه، سوندهم وصل نمیکنن زودهم سرپامیشه البته یخورده به وضعیت جسمی خودبچه هم ربط داره مثلامن اولین پسرموکه عمل کردم بعدبیهوشی زودسرحال شدوشیرخوردولی دومین پسرم که عملش خیلی خیلی سبک تربودوبیهوشیش هم کمتربعدبیهوشی خیلی گلاب به روت بالاآوردوگیج ومنگ بود

بازم سوالی داشتی درخدمتم❤️

سلام عزیزم بله الان هفت سالشه نگران نباش عملش زیادسخت نیست زودمرخص میشه، سوندهم وصل نمیکنن زودهم سرپ ...

سسلام 

پسر منم قراره هیدروسل عمل  کنه دکتر گفته باید ناشتا باشه 

میشه بپرسم بعد از چند روز میتونن راه برن 

جواب ابلهان خاموشی است
سسلام  پسر منم قراره هیدروسل عمل  کنه دکتر گفته باید ناشتا باشه  میشه بپرسم بعد از ...

ان شاءالله بسلامتی عملش کنی پسرمن بلافاصله بعدعمل راه که چه عرض کنم می دوید، نمیدونم دردداشت یانه ولی یه جابندنبودهمش می دوید

ان شاءالله بسلامتی عملش کنی پسرمن بلافاصله بعدعمل راه که چه عرض کنم می دوید، نمیدونم دردداشت یانه ول ...

تو رو خدا راست میگی یعنی انقد راحته جای بخیه کجاست و اینکه من چه طور ناشتا نگهش دارم 

جواب ابلهان خاموشی است
تو رو خدا راست میگی یعنی انقد راحته جای بخیه کجاست و اینکه من چه طور ناشتا نگهش دارم 

بخداجدی میگم پسرمن چون هم فتق داشت هم هیدروسل برای عمل دوتابرش خیلی کوچیک زیرشکمش ودوتابرش توبیضه هاش زده بودکه اونم کوچیک بودسریع هم سرپاشد

2706