2733
2734
عنوان

کار نکردن شکم نوزاد چهار ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 10309 بازدید | 26 پست
نه خودم که شیر میخورم .پروتین شیر گاو وارد شیر من میشه

وقتی دخترت حساسیت داره شما بااااید به کل مواد غذایی و پروتئین گاوی رو حذف کنی

پنیر شیر گوشت و تمام فراورده های گاوی رو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ داروی گیاهی هم به نوزاد ندین.اصلا خوب نیست.ممکنه بچه مصموم بشه یا حساسیت داشته باشه.

اگر شما هم زمان عاشق دونفر بودین،نفر دوم رو انتخاب کنید، چون اگه واقعا نفر اول رو دوست داشتین هرگز عاشق نفر دوم نمیشدین( جانی دپ)
2728
هیچ داروی گیاهی هم به نوزاد ندین.اصلا خوب نیست.ممکنه بچه مصموم بشه یا حساسیت داشته باشه.

پدر شوهرم قبلن عطاری داشته آون به من گفت منم میگفتم نهههههههههههههه ولی انقد بچه اذیت شد اولش کم دادم حساسیت نداشت راحتم شکمش کار کرد باز بهتر از داروهای شیمیاییه

هر کس به اندازه ضربه هایی که خورده،تنهاییشو محکم تر بغل کرده.
برای نفخ و کار نکردن شکم نوزاد؛ اول این که با یه گوش پاک کن روغن کرچک بزنین داخل مقعدش زود شکمش ...

من از روغن زیتون کمک میگیرم با گوش پاککن داخل مقعدش ولی جواب نمیده .دفعه پیش هم یکم صابون با گوش پاککن داخل مقعد گذاشتم

اومدم بهت بگم اشتباه منونکنی.منم تو نت واینجاخیلی میچرخیدم که یه کاری کنم بیرون بره ولی اشتباه کردم چون بعدا یه مادرباتجربه گفت اون داشته وزن میگرفته نبایدکاریش داشته باشی ازاینجافهمیدم راست گفته چون الان پسرم شیش ماه ونیمه ولی وزنش زیادنیست بس که دستکاری کردم بچه رو

اومدم بهت بگم اشتباه منونکنی.منم تو نت واینجاخیلی میچرخیدم که یه کاری کنم بیرون بره ولی اشتباه کردم ...

نمیدونم عزیزم به خدا چون ماه قبل سیصد گرم کمتر از حد نرمال وزن گرفته بود دکتر گفت احتمالا عفونت ادراریه ولی نبود .گفت پس شیرت کمه اونهم نیست چون اضافه شیرم رو میدوشم تا سینم درد نگیره .به خدا موندم چکار کنم..اخه قبلا این بچه شیر خیلی خوب میخورد یهو اینجوری شده

2738
 وقتی دخترت حساسیت داره شما بااااید به کل مواد غذایی و پروتئین گاوی رو حذف کنی پنیر شیر گوشت و ...

الان یه دو ماهی میشه که کل محصولات گاوی .ماهی و تخم مرغ رو حذف کردن

من از روغن زیتون کمک میگیرم با گوش پاککن داخل مقعدش ولی جواب نمیده .دفعه پیش هم یکم صابون با گوش پاک ...

نه صابون خوب نیست هیچ وقت این کارو نکنین.فقط روغن کرچک و اگه جواب نداد شیاف گلیسیرین.شکمش رو هم اطراف ناف رو با روغن کرچک ماساژ بدین.

اگر شما هم زمان عاشق دونفر بودین،نفر دوم رو انتخاب کنید، چون اگه واقعا نفر اول رو دوست داشتین هرگز عاشق نفر دوم نمیشدین( جانی دپ)