2726
عنوان

حساب كردن غربالگري

122 بازدید | 14 پست

سلام بچها شبتون بخير 

ميخواستم بدونم غربالگري ٣ ماه اول رو از روز پري حساب ميكنن يا سني كه تو شونو قلب ميزنم 

ممنونم🙏🏻❤

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میری اونجا سونورو با خودت میبری هم بر اساس Lmpمیزنن هم بر اساس سونو از ۱۱ هفته تا ۱۳ هفته و ۶ ...

ميدونم عزيزم 

فقط من خيلي عجله دارم ميخواستم بدونم ١١ هفته برم زوده يانه !! 

من زماني مه واسه قلب رفتم ٦ هفته ١ روز بود و  ١ هفته ٤ روز با حساب من كه از روز پري بود فرق داشت 

حالا موندم بر أساس كدوم برم 

ببخشيد خيلي توضيح دادم 😄

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
2728
۱۱ هفته نرو به نظرم ممکنه تیغه بینی مشاهده نشه الکی استرس بگیری

اهان 

ممنونم عزيزم 😘

به نظرم بر اساس سونو بری بهتره 

ممنونم كه وقت گذاشتي 

ني ني شما پسره يا دخمل😍

قربونت عزیزم ایشااالا همه چی عالیه

فداتشم عزيزم 

انشاالله زايمان خوب و راحتي داشته باشي و ني ني هميشه تنش سالم باشه

خواهش میکنم گلم من یه دختر ۱۷ ماهه دارم و نی نی تو راهی پسره

اي جانم به سلامتي 

خدا واستون نگهداره ❤🙏🏻

سايه تون هميشه بالا سرشون

مرسی گلم ایشالا شما هم دوران بارداری و زایمان راحتی داشته باشین و نی نی گلتونو به سلامتی بغل کنین

عزيزمي ممنونم از دعاي قشنگت❤🙏🏻😘

2706