2726

عزیزان،، میشه لطف کنید هرگونه اطلاعات رسمی از ایشون شامل آدرس دفترشون در ایران یا کانادا، مدرک وکالت، شماره پروانه وکالت(iccrc) یا هر اطلاعات دیگه ای که من بتونم ایشون رو اعتبار سنجی کنم، در اختیار من بذارید؟؟

خیلی ممنون از لطفتون 😘😘

من باهاشون تماس داشتم.این مواردی که میگید رو نمیدونم .اول از من درخواست واریز ۵۰ تومان واسه یه جلسه تماس وات س آپی کردن.پول رو واریز کردم و یه سری فرم هم پر کردم .قرار گذاشتن و زنگ زدن و یه راهی رو بهمون پیشنهاد دادن که من از صد نفر پرسیدم گفتن کانادا دیگه از این راه به احدی ویزا نمیده و محاله بتونا براتون ویزا بگیره.راهش هم خیلی پر خرج و مبهم و ... بود.بهشون پیام دادم که این روش برای من خیلی مبهمه و سوالات زیادی دارم(من فرض رو بر این گذاشتم که بتونن از این راه برامون ویزا بگیرن)چند بار بهم گفت سرم شلوغه صبر کن و من هی منتظر شدم .آخر هم دیگه جوابمو نداد که نداد.نمیدونم از  داشتن کیس زیاد و سیری هست که براشون مهم نبود یا چیز دیگه.ولی به هر حال پیش خودم گفتم این که هنوز هیچی نشده و پولی نگرفته چهارتا سوال منو جواب نمیده دیگه بعد از گرفتن پول میخواد چه رفتاری بکنه؟خلاصه کلا بیخیالش شدم

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من توی تل گرام  و تو گروهها و اینور اونور شرایطمون رو توضیح دادم اکثر وکیلها و حتی افرادی که از روشهای مهاجرت سر در میاوردن و با این وجود اسم خودشون رو مشاور و وکیل و ... هم نذاشته بودن همه یه کلام یه راه رو بهم پیشنهاد دادن که ایشون با اینهمه تبلیغات و دبدبه و کبکبه حتی حرفی هم از اون روش نزد.و باز تو یکی از همون گروهها یبار یه خانمی اومد شرایطشو توضیح داد و گفت یه مشاور(اسم نبرد)بهمون این راه رو پیشنهاد داده(همون راهی که خانم سلیقه به ما پیشنهاد داده بود)و اینقدر دستمزد هم میگیره(دقیقا دستمزدی که ایشون از ما میخواستن)نظر شما چیه؟همه گفتن به هیچ عنوان کسی نمیتونه از اینراه برای خانواده ویزا بگیره و اعتماد نکنید و ...

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
2728

البته من کدورتی با ایشون ندارم و قصدم بدگویی از ایشون نیست.من فقط اتفاقاتی که افتاده و چیزهایی که شنیدم و دیدم رو گفتم تا شما بتونید بهتر تصمیم بگیرید و بدونید خود ما چرا دور ایشون رو خط کشیدیم.انشالله که موفق باشید

البته من کدورتی با ایشون ندارم و قصدم بدگویی از ایشون نیست.من فقط اتفاقاتی که افتاده و چیزهایی که شن ...

سلام آوا جون، خیلی ممنونم ازینکه تجربتونو گفتید.

من حقیقتش اسم ایشونو اینجا شنیدم. ولی هرچی همسرم درموردشون سرچ کردند که بتونند از ایشون اطلاعات دقیقتری پیدا کنند، هیچ چیزی عایدشون نشد.

شما بجز اینجا ، از منابع دیگه هم از ایشون چیزی شنیدید؟

من توی تل گرام  و تو گروهها و اینور اونور شرایطمون رو توضیح دادم اکثر وکیلها و حتی افرادی که از ...

عزیزم من براتون درخواست دوستی میدم. من همسرم اطلاعاتشون بد نیست تو این زمینه. اگه مایل بودید، بگید که من در مورد شما باشون مشورت کنم.

آوا جون کدوم شهر هستید؟

من خودم با آقای اکبری تو اصفهان کار کردم که فوق‌العاده راضی بودم. منتها خب نرخ های وکالتی که من از این خانم سلیقه تو سایت شنیدم،، واقعا خیلی پایینتره.

ما هم با ايشون مشاوره داشتيم ،بعد از پر كردن فرم بهمون گفتن از چه روش هايي ميتونيم بريم،ما هنوز ايلتسمونو نگرفتيم بخاطر همين با وكلاي ديگه هم مشورت كرديم،بعد از چند روز دوباره بهشون پيام دادم كه اگه ميشه بهمون يه مشاوره سريع بدين براي يه اشنامون،ردم كردن،گفتن من هفته ي ديگه وقت دارم و اينكه شما شرايطمو ميدونيد ،يعنى قبلش بايد هزينه پرداخت بشه قبل از مشاوره،البته كه پرداخت ميكرديم ولي نميدونم جرا همچين برخوردي داشتن! منم همسرم گفت ديگه دورشو خط بكش،وكلاي بهتري هم هستن كه كمكمون باشن

ما هم با ايشون مشاوره داشتيم ،بعد از پر كردن فرم بهمون گفتن از چه روش هايي ميتونيم بريم،ما هنوز ايلت ...

سلام دوست عزیز، خیلی ممنونم که تجربتونو گفتید.

قطعا همینطوره، وکیل خوب خیلی هست.

من شاید بتونم از خود کانادا هم در مورد ایشون تحقیق کنم. اگر تونستم ، حتما میام و تو همین تاپیک میگم نتیجشو.

عزیزم من براتون درخواست دوستی میدم. من همسرم اطلاعاتشون بد نیست تو این زمینه. اگه مایل بودید، بگید ک ...

ممنونم.حتما مزاحمتون میشم😗

دوستان سلام

من از طریق یکی از دوستانم با خانوم سلیقه داراشنا شدم و قرارداد بستم. من ازشون خیلی رضایت داشتم .برای پرونده ما خیلی زحمت کشیدن و بنظرم اطلاعاتشون نسبت به بقیه وکلا که ما قبلا مشاوره داشتیم خیلی بیشتر بود دقیقا راههایی رو به ما میگفتن که از وکیل دیگه ای نشنیده بودیم . قبل از مشاوره ما هم چند وقتی معطل شدیم ولی بعد از بستن قرارداد دایم باما در ارتباط بود .

اینکه دیر جواب میده بخاطر اینه که واقعا سرش شلوغه خود من بعد از اوکی شدن کارامون دوتا از دوستامو معرفی کردم اول خودم شرایط دوستامو گفتم ولی خانم سلیقه دار گفت دوستام خودشون تماس بگیرن چون اونا بهتر از من تجربه کاری و تحصیلیشون اطلاعات دارن.

خیلی دلسوزن من الان مونترال هستم با خانوادم و از لحظه ورود تا الان همش بهشون زحمت دادیم.  

اینجا اسمشو دیدم گفتم بیام ببینم چ خبره   

راستی دفتر کار ایران نداره ولی مونترال دفترش منطقه blain ville هست . در مورد وکالت هم شماره نداره چون مشاور های مهاجرت شماره ندارن

سوال دیگه ای داشتین از من بپرسین حتما جواب میدم . البته اگه درس و مشقام بزاره   

سلام 

دفتر كار خانم سليقه دار رو در كانادا صدف جون درست گفتن اونجا براشون گل بردم روزاي اول بعد از اينكه رسيديم كانادا. باز براي ويزاي توريستي مامان و بابام چند بار رفتيم دفترش

ماهم خيلي راضي بوديم به كلي دوست و اشناهم معررفيشون كردم 

سلام  دفتر كار خانم سليقه دار رو در كانادا صدف جون درست گفتن اونجا براشون گل بردم روزاي ا ...

سلام بهار جان .ببخشید امکانش هست منو راهنمایی کنید چند سوال در مورد خانم سلقه داشتم ازتون .میشه درخواست دوستی من قبول کنید.ممنون میشم گلم

2706