2737
2734
عنوان

جراحی زیبایی شکم و سینه

32166 بازدید | 95 پست

سلام به همه

من برای 3 ماه دیگه وقت عمل شکم و لیفت سینه به صورت هم زمان دارم. من ایران زندگی نمیکنم و اینجا خیلی مردم اهل این جراحی ها نیستند و اطرافم کسی رو ندارم که بتونم از تجربش استفاده کنم. توی اینترنت و تاپیکهای اروپایی مردم خیلی نالیدند از ورم تا 6 ماه و وزنی که اضافه شده و ... من البته تاپیک مربوط به جراحی شکم و سینه رو خوندم ولی بازم خوشحال میشم اگر کسی تجربه اش رو در اختیار من بگذاره. من قدم 161 و وزنم 67 کیلو هست.

Lilypie Pregnancy tickers

عزیزم وزنتون که زیاد نیست اما احتمالا موضعی مشکل دارین
من خودم پیش دکتر میر حسینی لیپوساکشن کردم پهلو و شکمم رو واقعا راضی بودم

اگر شما هم زمان عاشق دونفر بودین،نفر دوم رو انتخاب کنید، چون اگه واقعا نفر اول رو دوست داشتین هرگز عاشق نفر دوم نمیشدین( جانی دپ)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خیلی تعریفشونو شنیدم ایشون تهران هستن؟

بله عزیزم این پیجشونه
https://www.instagram.com/drmirhoseyni/

اگر شما هم زمان عاشق دونفر بودین،نفر دوم رو انتخاب کنید، چون اگه واقعا نفر اول رو دوست داشتین هرگز عاشق نفر دوم نمیشدین( جانی دپ)
2728

اصلا برای لاغری نیست. من دو تا بچه دارم و سومی رو سه ماه پیش از دست دادم توی هفته 12. انقدر واقع بین هستم که بدونم بعد از سه بار بارداری و دو تا زایمان بدن دیگه اونی نمیشه که بوده. ولی من 33 سالم هست و هنوز جوون هستم. متاسفانه سینه های من افتادگی درجه 3 داره اون طور که دکتر گفت و شکمم افتادگی داره زیر نافم انگار یک کیسه هست که خالیه و آویزونه. برای همین میخوام اینکار رو بکنم

من توی 18 سالگی توی ایران بغلهای بیرونی رونم رو ساکشن کردم. 15 سال پیش یعنی. بعد از اون ازدواج کردم و بچه دار شدم اما کنار پاهام هنوز صافه و خیلی راضیم از ساکشم با اینکه این همه سال ازش گذشته دیگه اون برآمدگی کنار پام برنگشت و چاقیش هم جای دیگه نرفت. 

2738

خيلي هم خوبه كه ميخواي عمل كني ولي كاش براي انجام اين عملا ميامدي ايران چون هم هزينش كمتره و هم تبحر فوق العاده تري نسبت به اروپا دارن از بستگانم كه أمريكا زندگي ميكنن اومدن ايران و جراحي شكم انجام داد فوق العاده راضي بود دختر خاله ام هم جراحي شكم كرد الان بعد ده سال مثل باربي ميمونه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

چرا وزن كم نميشه ؟ دختر خاله و اون فاميل ما بالآي صد بودن دختر خالم شد ٥٦ و اون فاميل شد ٧٠

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببخشید دیروز من دیگه نیومدم و جوابها رو ندیدم.

دل آرام جان خودم هم در این موارد خیلی به دکترهای ایران اعتماد دارم ولی متاسفانه من انقدر مرخصی نداشتم که بتونم بیام ایران و عمل کنم در ثانی مامانم هم اینجا زندگی میکنه و جایی رو نداشتم که بعد از عمل برم بمونم. اینجا یک ماهی مرخصی گرفتم امیدوارم بعدش روبراه شده باشم که بتونم برم سرکار ولی از نظر هزینه آره حق با شماست البته خب هزینه هواپیما و سوغاتی و هتل و ... رو اضافه کنی شاید خیلی فرق نکنه. در مورد وزن والا نمیدونم من بار اولی که ساکشن کردم سه لیتر چربی از پاهای من درآورد ولی یادمه بعد عمل 2 کیلو بیشتر هم بودم کم کم ولی اون دو کیلو به اضافه دو کیلو دیگه رفت از من. میگم که بعد این همه سال هنوز پاهام کنارش صافه و اون دسته های گلدون دیگه برنگشت.

مهسا جان مرسی از توضیحاتت والا من که خودم خیلی میترسم وقتی این عکسها رو میبینم بیشتر ولی خب میگم مرگ یکبار شیون هم یکبار. دکتر به من گفت عمل بالای 6 ساعت طول میکشه و به خاطر همین گفت همکارش هم کمک خواهد کرد و دو نفر من رو عمل میکنند که مدت عمل رو به 4 ساعت برسونند. والا توکل به خدا! 

2706