2726

پسر من چهارماه دیگه چهارساله میشه.هنوز نمیپرسه چرا.....خیلی از بچه ها رو میبینم مرتب میپرسن چرا اونطوریه چرا ابنطوریه.ولی پسر من نمیپرسه و نگرانم.میشه مادرهایی که تجربشو داشتن سن بچه هاشونو بگن؟

پسرمن ازدوسالگی وای اینقدرم سوال داره که نگو

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی ببینه میخوادراجعبش بدونه این چیه اون چیه وخیلی چیزای دیگه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2728

نه باچراهنوزنپرسیده زوده واسش

سوال سواله دیگه

تو حتمن بچه ی خودتو با بچه ی دیگرون مقایسه میکنی

بایدد بگم ک کارت کاملن اشتباهه..هیجوقت حتی تا وقتی ک بزرگ شد و مستقل شد مقایسه اش نکن ک شخصیتش خورد میشه و اعتماد ب نفسشم میاد پایین

بچه ها با هم فرق میکنن

این افکاراتو بزار کنار و بخودت و بچه سخت نگیر

نمیخای ک از همین الان علامه دهر بشه ک ؟؟؟؟

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .