2733
2739
عنوان

تولد دخملم😜😜😜

259 بازدید | 13 پست

ماماناي گل تولد يکسالگيه دخترم نزدیکه نمیدونم چیکار کنم . دوستام و دعوت کنم یا خانواده مو یا بريم سفر؟

اگه بخوام تولد بگیرم تزئینات و منو غذا چه جوری باشه که خیلی به همسرم فشارنياد و بریز و بپاش زیاد نباشه

میشه راهنماييم کنید واقعا ذهنم درگيره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بنظر من سال اولو خودتن جشن بگیرید انشالله سالهای بعد ک بزرگتره و بیشتر متوجه میشه واسش جشن بگیرید 

❤️ الهي و ربي من لي غيرك ❤️                           💙پروردگارا بغير از تو كسي را ندارم 💙
یکسالگی رو الکی شلوغش نکن . بچه متوجه نیست و فقط خسته میشه از شلوغی. یه کیک کوچیک بگیر و با خانواده ...

آخ حرف دلم و زدي

گفتم بچه که اصلا متوجه نیست فقط چندتا عکس برای یادگاری

برای همین موندم

از اونطرفم دوست دارم اولین تولدشه آخه😭😭

به نظرم يه كيك اندازه خودتون 

ببرش اتليه 

پدر و مادرتون 

شام تموم 

بچه تو اين سن متوجه نيست 

٤ سال به بالا تولد مفصل كه بهش خوش بگذره

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️
2738
تولد دختر منم شب یلداست کلی میخوام براش تم یلدا و اینا بخرم ولی فقط خودمون ..چون واقعا بچه کلافه میش ...

من تولد گرفتم خیلی ساده با دوتا پدر و مادرا و یکي از داداشام کلا هشت نفری خوب بود امروزم میخوام ببرمش آتلیه 

سفر هم بدلايلي نشد 

باور میکنی بچه یکساله هیچی از تولد نميفهمه 

اون به کار خودش سرگرم بود واقعا اونجا با خودم گفتم خوب شد خرج الکی برای تولدش نکردم بجاش با اون پول ميبرمش آتلیه چندتا عکس یادگاری بیشتر ارزش داره تا سال بعد ایشالله تولد ميگيرم