2726
عنوان

کفش پیاده روی و دو کدوم مارک بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 4568 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یعنی اصل گرفتم 120بعد مدتی کفشون به پیس پیس کردن افتاده ...خاک بر سرشون

پرفکت اصلش امریکایی بود، داخلیا کپیش کردن

اصلش هم برای افراد خاص طراحی شده نه همه

هیچ وقت گول تبلیغات رو نخورید

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
عزيزم اصلش رو شما چند گرفتی؟   من یکی گرفتم 200،یکی ام 170، اينا فیکن درسته؟  

من ایران نیستم ولی تا قبل اینکه کفش رو ببینم که نمیشه نظر داد ولی  اینجا  نایک معمولی 50 دلار اینها میفروشن و یه ذره جینگول تر و بهترش حدودا 100 دلاره...ولی خوب دلالی که ایران میاره هم باید سود بکنه دیگ پس نمیشه 200 باشه قیمتش...

نه اینکه فیک باشه ولی این کفش ها تو چند درجه کیفیت ساخته میشن و احتمالا درجه اول نمیشه

مامان من 4 سال پیش از ونک نایک خرید 450 . ولی به نظرم اونم اصل بود. .کفشو دستت میگیری معلومه درجه چند هست دیگه

2728
من ایران نیستم ولی تا قبل اینکه کفش رو ببینم که نمیشه نظر داد ولی  اینجا  نایک معمولی 50 د ...

درسته عزیزم اينجور که میفرمایید مال من اگه هم فیک نباشه خیلی درجه پایین باید باشه، چون وزنش هم زیاده نسبتا 

ممنونم دوستم 

درسته عزیزم اينجور که میفرمایید مال من اگه هم فیک نباشه خیلی درجه پایین باید باشه، چون وزنش هم زیاده ...

فدات بشم...مهم این ادم با هر امکاناتی داره بهترین رو با توجه به بودجش بخره و ازش لذت ببره.. وگرنه من خودم شده پول نداشتم کفش ارزون و کیفیت پایین گرفتم واقعا دیدم مامانم ناراحت شده ولی من برام مهم نبود چون با اون کفش راه رفتم و تلاش کردم به این امید که به جایی برسم که بهترین هارو بتونم برا خودم بگیرم...

فدات بشم...مهم این ادم با هر امکاناتی داره بهترین رو با توجه به بودجش بخره و ازش لذت ببره.. وگرنه من ...

عزيزم اميدارم که همیشه بهترين ها برات اتفاق بيفته 

❤❤❤❤

بله گاهی آدم بسته به شرایط مجبوره چیزای کیفیت پایین استفاده کنه اما مهم اينه که موقعی که داره بتونه ازش استفاده کنه 

شوهرخاله ی من به قدری پولداره که نصف ی شهرک واسه اونه اما خاله م تا حالا کفش یا مانتو بالای 100نگرفته، همیشه هم به این کارش افتخار میکنه 

بازم اگه با پولش به مردم نیازمند کمک کنه واقعا هم جای افتخار داره اما همه رو انباشته میکنن،، هیچ لذتی از زندگی نمیبرن 

من اکثر این مارکها که گفتین رو دارم ولی از وقتی پوما میپوشم کفشهای دیگم داره خاک میخوره اصلا ادم احساس نمیکنه که کفش پاش هست.

اگه شهرتون نمایندگی کفشهارو نداره از اینترنت بگردین فروشگاه هایی که معتبر هستن کفش های برند رو بخرین مثل بامیلو و بدوفو و ادینا اسپرت و باکسار و...

ادیداس هم واقعا کفشاش مزخرفه.

قیمت اصل این کفشها هم از دویست هزار تومان هست تا نهصد هزار تومان.

من اکثر این مارکها که گفتین رو دارم ولی از وقتی پوما میپوشم کفشهای دیگم داره خاک میخوره اصلا ادم احس ...

ممنونم از راهنماییت

همچنان مردد و دنبال کفش خوبم

انتخاب خودمم نایک هستش یا آدیداس

چون همسرم از نایک راضی هستش منم داشتم تو کفشای نایک انتخاب میکردم

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم
ممنونم از راهنماییت همچنان مردد و دنبال کفش خوبم انتخاب خودمم نایک هستش یا آدیداس چون همسرم از نا ...

نایک هم خوبه. من خودم تا قبل پوما از نایک راضی بودم. اتفاقا تعداد کفشای نایکم خیلی بیشتره.

ولی ادیداس هر وقت خریدم به خودم فحش دادم که دیگه نخرم الانم پنج ساله که ادیداس نخریدم اصلا تو پا راحت نیست.