2410
2553
عنوان

کفش پیاده روی و دو کدوم مارک بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 4547 بازدید | 42 پست
گلم همه اینها برند ورزشی هستن و خوب....ولی باید دقت کنی کفشrunningبگیری... حتما دقت کن لژ داشته باشه

عزیزم میدونم من سالهاست پیاده روی میکنم اما هیچ وقت کفش مارک نگرفته بودم همش فیک بود

اما از وقتی آدیداس گرفتم خیلی خوبه و راضی ام تو شهرمون نمایندگیش هست اما دوستان میگفتن تو کفشاش فیکم داره

الان میخوام بدونم اونایی ک دارن از کدوم برند راضی بودن از همه لحاظ

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد از نمايندگى بخرى تا فيك نباشه ،اسكيچر ندوست شل ميشه اديداس كفش صفته ولى نايك عاليه

منم اسکچرز دوست ندارم خوشگل نیستن راحتم نیستن

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم
2720
پرفکت نابوده 😂😂😂

میدونم من ۴ سال پیش جو گیر شدم خریدم 😥😧

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
عزیزم میدونم من سالهاست پیاده روی میکنم اما هیچ وقت کفش مارک نگرفته بودم همش فیک بود اما از وقتی آد ...

من خودم از نایک خیلی راضیم.. اگه اصلشم پیدا کنی واقعا کیفیت داره.. .یه دونه برا مامانم گرفتم میگفت حس میکنم هیچی پام نیست....

2714
من خودم از نایک خیلی راضیم.. اگه اصلشم پیدا کنی واقعا کیفیت داره.. .یه دونه برا مامانم گرفتم میگفت ح ...

عزيزم اصلش رو شما چند گرفتی؟  

من یکی گرفتم 200،یکی ام 170، اينا فیکن درسته؟  

میدونم من ۴ سال پیش جو گیر شدم خریدم 😥😧

عزیزم فکر کردم به طنز گفتی 😀 خیلی تبلیغ میکردن زیر کفشاش حالت رو به جلو داره برای کمر مناسب نیست

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

نایکی و ریباک خوبه

طرحهای اسکیچرز رو دوست ندارم

360 مدلهاش بد نیستن،راحت هم هستن

اما من از دیزاین ساکونی هم خوشم میاد

کفشاش راحت و زیباست

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
عزیزم فکر کردم به طنز گفتی، خیلی تبلیغ میکردن زیر کفشاش حالت رو به جلو داره برای کمر مناسب نیست

به طنز گفتم اتفاقا 😆😆😅😅میدونم کاملا حرفاتو تجربه کردم 🤗

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
به طنز گفتم اتفاقا 😆😆😅😅میدونم کاملا حرفاتو تجربه کردم 🤗

😘😘😘😘

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2706