1345
1341
عنوان

کفش پیاده روی و دو کدوم مارک بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 42 پست
عزیزم میدونم من سالهاست پیاده روی میکنم اما هیچ وقت کفش مارک نگرفته بودم همش فیک بود اما از وقتی آد ...

من خودم از نایک خیلی راضیم.. اگه اصلشم پیدا کنی واقعا کیفیت داره.. .یه دونه برا مامانم گرفتم میگفت حس میکنم هیچی پام نیست....

منم اسکچرز دوست ندارم خوشگل نیستن راحتم نیستن

نه عزیزم راحتن، خوشگلي هم که سلیقه ایه ديگه، ولی منم شکل ظاهریه نایک رو ترجیح ميدم 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی بلا دقیقا همون ماهی که فکر نمیکردم اومدی🤩🤩🤩

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

من خودم از نایک خیلی راضیم.. اگه اصلشم پیدا کنی واقعا کیفیت داره.. .یه دونه برا مامانم گرفتم میگفت ح ...

عزيزم اصلش رو شما چند گرفتی؟  

من یکی گرفتم 200،یکی ام 170، اينا فیکن درسته؟  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم من ۴ سال پیش جو گیر شدم خریدم 😥😧

عزیزم فکر کردم به طنز گفتی 😀 خیلی تبلیغ میکردن زیر کفشاش حالت رو به جلو داره برای کمر مناسب نیست

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
1350

نایکی و ریباک خوبه

طرحهای اسکیچرز رو دوست ندارم

360 مدلهاش بد نیستن،راحت هم هستن

اما من از دیزاین ساکونی هم خوشم میاد

کفشاش راحت و زیباست

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
عزیزم فکر کردم به طنز گفتی، خیلی تبلیغ میکردن زیر کفشاش حالت رو به جلو داره برای کمر مناسب نیست

به طنز گفتم اتفاقا 😆😆😅😅میدونم کاملا حرفاتو تجربه کردم 🤗

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
به طنز گفتم اتفاقا 😆😆😅😅میدونم کاملا حرفاتو تجربه کردم 🤗

😘😘😘😘

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
1274
من یعنی اصل گرفتم 120بعد مدتی کفشون به پیس پیس کردن افتاده ...خاک بر سرشون

پرفکت اصلش امریکایی بود، داخلیا کپیش کردن

اصلش هم برای افراد خاص طراحی شده نه همه

هیچ وقت گول تبلیغات رو نخورید

عزيزم اصلش رو شما چند گرفتی؟   من یکی گرفتم 200،یکی ام 170، اينا فیکن درسته؟  

من ایران نیستم ولی تا قبل اینکه کفش رو ببینم که نمیشه نظر داد ولی  اینجا  نایک معمولی 50 دلار اینها میفروشن و یه ذره جینگول تر و بهترش حدودا 100 دلاره...ولی خوب دلالی که ایران میاره هم باید سود بکنه دیگ پس نمیشه 200 باشه قیمتش...

نه اینکه فیک باشه ولی این کفش ها تو چند درجه کیفیت ساخته میشن و احتمالا درجه اول نمیشه

مامان من 4 سال پیش از ونک نایک خرید 450 . ولی به نظرم اونم اصل بود. .کفشو دستت میگیری معلومه درجه چند هست دیگه

من ایران نیستم ولی تا قبل اینکه کفش رو ببینم که نمیشه نظر داد ولی  اینجا  نایک معمولی 50 د ...

درسته عزیزم اينجور که میفرمایید مال من اگه هم فیک نباشه خیلی درجه پایین باید باشه، چون وزنش هم زیاده نسبتا 

ممنونم دوستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
درسته عزیزم اينجور که میفرمایید مال من اگه هم فیک نباشه خیلی درجه پایین باید باشه، چون وزنش هم زیاده ...

فدات بشم...مهم این ادم با هر امکاناتی داره بهترین رو با توجه به بودجش بخره و ازش لذت ببره.. وگرنه من خودم شده پول نداشتم کفش ارزون و کیفیت پایین گرفتم واقعا دیدم مامانم ناراحت شده ولی من برام مهم نبود چون با اون کفش راه رفتم و تلاش کردم به این امید که به جایی برسم که بهترین هارو بتونم برا خودم بگیرم...

فدات بشم...مهم این ادم با هر امکاناتی داره بهترین رو با توجه به بودجش بخره و ازش لذت ببره.. وگرنه من ...

عزيزم اميدارم که همیشه بهترين ها برات اتفاق بيفته 

❤❤❤❤

بله گاهی آدم بسته به شرایط مجبوره چیزای کیفیت پایین استفاده کنه اما مهم اينه که موقعی که داره بتونه ازش استفاده کنه 

شوهرخاله ی من به قدری پولداره که نصف ی شهرک واسه اونه اما خاله م تا حالا کفش یا مانتو بالای 100نگرفته، همیشه هم به این کارش افتخار میکنه 

بازم اگه با پولش به مردم نیازمند کمک کنه واقعا هم جای افتخار داره اما همه رو انباشته میکنن،، هیچ لذتی از زندگی نمیبرن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331