2726
عنوان

کسایی که خواهر حسود دارن بیان

5845 بازدید | 28 پست

همه خواهر شوهر حسود دارن من دو تا خواهر شوهرام مودبو با شعورن و خ.ارو صدهزار مرتبه شکر همیشه احترام بزرگتری کوچیکتری رو رعایت میکنیم... ولی به جاش یه خواهر دارم که تفاوت سنیمون یکسال و نیم هستش خیلی اذیتم میکنه خیلی نسبت به من و زندگیم بیرحمه اصلا انگار میخواد من همیشه بدبخت باشم ... خدا رو شکر شوهرم خوبه ادم با شخصیت و ابروداریه .... دکترای مهندسی  کشاورزیه ..‌  اهل کار... زحمتکش  .. به خواهرمم احترام میذاره  ... ولی خواهرم که متاسفانه در شرف طلاق هم هست همه جا سعی کنه شوهرمو تحقیر کنه ... سبکش کنه و حتی بدگویی میکنه ... خیلی دلم میشکنه ازین کاراش ولی باز میگم گناه داره این زمدگی از هم پاشیده شده  به خاطر خیانتای شوهرش میخواد طلاق بگیره ولی خودش خیلی ریلکس و خوشحال تازه میگه من الان بعد از طلاق میخوتم زندگی کنم و خیلی راحته .... چیکار کنم که دست از سر شوهر من برداره و کاری به زندگی ما نداشته باشه ...؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا ... این رفتارش دورازادبه ...

بهش بگو درسته خواهرمی! ولی حدواحترامت ونگه دار وتوهینی به خونوادم وشوهرم نکن!چون رفتارم فرق میکنه ومجبورم فکرکنم خواهری ندارم!

وبگو سعی کن حسادتت و کم کنی.

واگراینجوری رفتارکرد دگ محل بهش ندی وارتباطت وکم کنی

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2728
کاش من خواهرداشتم        اینقد بی کس نبودم هرچی بودفرقی نمیکرد

عزیزم برو خدا رو شکر کن که رقیب حسود و خودخواه نداری که حتی چشم دیدن محبتهای دیگرون به شما رو نداشته باشه و همیشه همه جا بخواد شما رو تحقیر کنه

خیلی رک بهش تذکر بده و بگو دوست ندارم در مورد شوهر و زندگی من صحبتی بکنی و سرت تو کار خودت باشه،شما ...

اگر اینو بهش بگم یه شر حسابی برام درست میکنه و به پدر مادرم میگه اونا بی اندازه تخت تاثیر خواهرم هستن مخصوصا مادرم .. و دیگه محبت خانوادمم از دست میدم ... 

عزیزم برو خدا رو شکر کن که رقیب حسود و خودخواه نداری که حتی چشم دیدن محبتهای دیگرون به شما رو نداشته ...

نمیدونم شایدددد....ولی نداشتنم خودش درده براخودش.من توعروسی همش گریه میکرد تو جهازم توکارای عروسیم خخخیلی غصه خوردم بامامانم تنهابودیم  از الان هی میشینم فک میکنم یه روزی بلایی سره یکیمون بیاد تنهایی چه جورمیشه.

اگر اینو بهش بگم یه شر حسابی برام درست میکنه و به پدر مادرم میگه اونا بی اندازه تخت تاثیر خواهرم هست ...

خوب پس کلا بیخیال حرفاش باش شما که میدونی حرفاش از سر حسادته خودتو اذیت نکن

وااا ... این رفتارش دورازادبه ... بهش بگو درسته خواهرمی! ولی حدواحترامت ونگه دار وتوهینی به خونوادم ...

اووه شما نمیشناسینش ... منو با حرف نابوود میکنه یعنی کاری میگنه که بگم ببخشید من اشتباه کردم ... مادر خیلی تحت نفوذ اونه

اووه شما نمیشناسینش ... منو با حرف نابوود میکنه یعنی کاری میگنه که بگم ببخشید من اشتباه کردم ... ماد ...

وا/:

این دگ کیه/: خداصبرت بده):

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
نمیدونم شایدددد....ولی نداشتنم خودش درده براخودش.من توعروسی همش گریه میکرد تو جهازم توکارای عروسیم خ ...

دوستای خوب از صد تا خواهر بهترن اینقد توی مراسما و جاهایی که ابرو داری باید بکنی  به درد میخورن از خواهر دلسوزترن

خوب عزیزم بهش بیشتر محبت کن... براش هدیه بخر... کارایی که دوست داره براش بکن... قربون صدقه ش برو... بهر حال خواهرته راه دوری نمیره.... شاید با محبت حس حسادتش کمتر بشه

یا اگه از حرفش ناراحت شدی با شوخی یا محبت بگو بهش مثلا بگو خواهرمی دوستت دارم اما این حرفت منو رنجوند ناراحت میشم اینو میگی... یا اول ازش تعریف کن و ابراز محبت که بدونه دوسش داری بعدش بگو که ناراحت میشی اینطوری صحبت میکنه

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
2706