2703
2553
عنوان

انتخاب شما کدوم خونه اس؟

578 بازدید | 24 پست

ما 200 تومن نقد داریم بقیشم میخواسم بدیم رهن اگه کم بیاریمم مقروض میشیم 

حابلا بنظرتون کددم خونه بهتره؟ دلیلش هم بگید

تعداد رای : 45
نظرسنجی
خونه 130متری سه خواب سه سال ساخت منطقه متوسط 300تومن
21
46%
خونه 105 متری منطقه بالا هشت سال ساخت 320 تومن
21
46%
خونه 116 متری منطقه خوب 13 سال ساخت 280 تومن
3
6%

خونه ۱۳ سال ساختو که بنظرم نخرید. چون بالاخره یه روز میخاید لفروشید و احتمالا وقتی بخریدش بجز رهن دادنش توسال اول خودتونم حداقل ۵ سالو توش میشینید اونوقت میشه ۱۹سال ساخت.

اون دوتابنظرم مناسبترن ولی من بودم. منطقه بالاتر میرفتم که بالاشهری شم😁😁

سایه ات از سرماکم نشود حضرت یار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما در هر صورت مجبور ب قرض میشین اگ یکی از این سه خونه انتخاب کنین

برای مامان شدنم دست ب دعاشین                                                                                                                                                                                         
2456
2714

ازین نظر پرسیدم که مثلا یه جا که از نظر شما متوسطه برا کسی مثل من بالا باشه یا بالعکس . 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ازین نظر پرسیدم که مثلا یه جا که از نظر شما متوسطه برا کسی مثل من بالا باشه یا بالعکس . 

اخه تو اون شهر اشنایی ندارید ولی هر سه منطقه خوبی هستن ولی منطقه بالا از همه بهتره بعد خوب و بعد متوسط از نطر قیمتی

البته هرسه پول لازمن و زیر قیمتن

پس به نظرم تو دو مورد بالا برو بیشتر تحقیق کن و ببین مزایا و معایب دیگشو و یکیشو انتخاب کن . فقط قیمتو سال ساخت و محل  نیست که مهمه. طبقه .همسایه . نور گیر بودن و امکانات داخلشو با دقت سرچ کن

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706