موضوع بحث

علایم بارداری درروزهای اول...اقدامیهابرای بارداری بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 430503 بازدید | 93396 پست
1396/08/02
|
23:00
من خیلی استرس دارم.

اروم باش عزیزم به خدا توکل کن

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
یه سوال داشتم اگه واقعالقاح انجام شده باشه وباردارباشی چندروزبه موعدبی بی مثبت میشه؟؟؟

با بی بی حتما باید 4 یا 5 روز تاخیر داشته باشی

خدایا حکمت تو را شکر...........صبورانه در انتظار خواسته ات بمان....هرچیز در زمان خودش رخ میدهد،باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کنددرختان خارج ازفصل خودمیوه نمیدهند! «مریم،23 ساله،4سال متاهل ،اقدام سوم، خدایا به کمک تو من میتوانم،موعدم 6 اسفند» الهی به امید تو......
یه سوال داشتم اگه واقعالقاح انجام شده باشه وباردارباشی چندروزبه موعدبی بی مثبت میشه؟؟؟

من که سرچ زدم نوشته بود 14 روز بعد از نزدیکی احتمال داره جواب بده

البته احتمال هست

قطعی نیس

فک کنم ده روز بعد از لقاح

ولی هیچ کس نمیتونه روز دقیق لقاح رو تشخیص بده برا همون میگن 14 روز بعد از نزدیکی

که قطعا هر چی بیشتر بگذره دقیقتر به جواب میرسیم

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊مرضیه هستم 32 ساله😊 خدایا بابت پنجمین امانتی که بهم دادی ممنونم خدای خوبم کمکم کن تا بتونم امانتدار خوبی باشم 😀 خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

فرق میکنه من یه روز قبل از پریم مثبت شد بعضی ها هم تایه هفته بعد از پری معلوم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
چه خبرا مریم جان شمارش معکوس شروع کی تست میدی

واسه من که 15 روز مونده، تو خیلی نزدیکتری

خدایا حکمت تو را شکر...........صبورانه در انتظار خواسته ات بمان....هرچیز در زمان خودش رخ میدهد،باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کنددرختان خارج ازفصل خودمیوه نمیدهند! «مریم،23 ساله،4سال متاهل ،اقدام سوم، خدایا به کمک تو من میتوانم،موعدم 6 اسفند» الهی به امید تو......
خانمی این پروژسترون رو بدون نسخه میدن؟

آره عزیزم اگه مطئنی حامله نیستی بزن,هرچند حامله هم باشی ضرر نداره میگن بیشتر بچه رو به رحم میچسبونه به کسایی که تو حاملگی لکه بینی هم دارن میدن تازه ,حامله هم که نباشی پری تشریف میاره دیگه.

پشت تمام آرزوهایت خدا ایستاده است,کافیست به حکمتش ایمان داشته باشی,تاقسمتت سر راهت قرارگیرد,اورا بخوانید تا اجابت کند شمارا.
وای چه دیر.چجوری بعضیایه هفته به پری میگن بی بیمون +شده؟

گفتم که بنظرم فرق میکنه هرکی یه جوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید حالا نشون نده امروز یکی تو نی نی سایت تاپیک زده بود ک بعده 20روز تاخیر بی بی چکش مثبت شده

اخه من بی بی م که منفی بود هیچ.ازمایش بتامم منفی بود

ممکنه ازمایشم نشون نده؟

طنین ۲۷ساله ۱۵ماه اقدام موعد ۱۸دی
سلام عزیزم خوبی سونو رفتی چنددهفته بودی صدای قلبش رو شنیدی؟

سلام اره امروز رفتم قلب کوچولوش هم میزد😍😍😍

هفت هفته و ۳روز توهم دقیقا بامنی

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایااا تا ابد شکر گذارت هستم که مرا لایق این نام دانستی«مادررررر»  دلبندمم  تو را به همان خدایی میسپارم که تورا به من هدیه داد 😍🙏  خدایا همه دوستامو مامان کن و به ارزوشون برسون آمین🙏

سلام دوستان  چ برفی میادشهرمون خداراشکر.

فرداهم پسرداییم بااینکه بیهوش پاشا بایدعمل کنند  دعاش کنید

پری26ساله ٦اقدام،21بهمن موعدمه...یاامام حسین تورابحق فرزندشیرخواره ات وو دختر3ساله ات ناامیدم نکن توکه هیچ وقت ناامیدم نکردی این دفعه هم حاجتموبده  
اخه من بی بی م که منفی بود هیچ.ازمایش بتامم منفی بود ممکنه ازمایشم نشون نده؟

میگن ازمایشم امکان داره تا ده  روز نشون ندع ولی ازدکتر نشنیدم تو یه سایت دیدم

نگران نباش خدل بزرگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان  چ برفی میادشهرمون خداراشکر. فرداهم پسرداییم بااینکه بیهوش پاشا بایدعمل کنند   ...

عزیزم چه شهری هستی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام اره امروز رفتم قلب کوچولوش هم میزد😍😍😍 هفت هفته و ۳روز توهم دقیقا بامنی

خداراشکرسالمه خیالت راحت شد دعامون کن

پری26ساله ٦اقدام،21بهمن موعدمه...یاامام حسین تورابحق فرزندشیرخواره ات وو دختر3ساله ات ناامیدم نکن توکه هیچ وقت ناامیدم نکردی این دفعه هم حاجتموبده  
اخه من بی بی م که منفی بود هیچ.ازمایش بتامم منفی بود ممکنه ازمایشم نشون نده؟

اون بنده خدا هم گفته بود آزمایشمم منفی بود،اگه لقاح دیر صورت گرفته باشه امکانش هست

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
سلام اره امروز رفتم قلب کوچولوش هم میزد😍😍😍 هفت هفته و ۳روز توهم دقیقا بامنی

واااای یعنی منم برم؟

میشه برگه سونوت برام بفرستی

1
5
10
15
20
25
30
35
40