2726
عنوان

اونای عشقشون تازه رفته سربازی بیان

5040 بازدید | 44 پست

سلام .اول از خودم میگم دیروز رفته سربازی .خیلی بی تابی میکنم .

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من

حالم بده 

حالم بده

عشقم رفته نیومدددددددددده  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ی زمانی عین تو بودم هر ۴۵ روز ی هفته میومد پیشم خیلی دلم تنگ میشد روزای اول بیتابی میکردم بعدش یکم طبیعی میشد 

ولی حیف ...حیف اونهمه عشق و علاقم و زمان تلف شدم پای اون 

امیدوارم شما عشقتون پایدار باشه❤

نترس روزای اوله کم کم طبیعی میشه برات

باردار نیستماااا😑تیکر آزمونمه😎😂😣😣😣

بچه ها چندسالتونه ک عشقتون سربازه؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

مال من ۴ ماهه سربازه دوماه اول بد بود ازم دور بود چون اموزشیش بابل بود دوماه بعدش توشهر خودمون افتاده همش درارتباطیم فقط دوماه اول سخته بعدش راحت میشی اگ شهر خودتون باشه

الهی شقایق به ارزوش برسه😍الهی آمین....یه صلوات مهمونم میکنی؟⚘
من دلم نمیخواد برسه، اما همین چند ماه باید بره، به خاطر همین سربازی ازدواجمون هم به تاخیر میفته

منم دوست نداشتم بره اما مجبوریم .اره دقیقا مثل ما 

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
بی تابی نکن برمیگرده.این لوس بازیا چیه دختر

:)اخه دلم تنگ شده براش .اونم درحد یک دقیقه دوروز و حرف زدیم 

بچه ها چندسالتونه ک عشقتون سربازه؟؟

اخه درس خونده بخاطر اون دیر رفته 

2706