2410
2553

سلام امروز جشن تولد خونه فامیل شوشو دعوتیم بگید چه جوری آرایش کنم که هم ساده و ملیح باشه وهم خیلی موثر از لحاظ جذابیت؟
تقدیر تقویم افراد عادیست . تغییر تدبیر افراد عالیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سایه چشم دودی بزن اما براق نباشه مات بزن با یه مداد چشم باریک و ریمل نه خیلی زیاد رژ گونه ملایم و یه رژ لب گل بهی کمرنگ. من هر وقت بخوام کم آرایش کنم این رنگها رو انتخاب میکنم. سایه چشم براق و اکلیلی اصلا نزن رژگونه پر رنگ نزن کرم پودر زیاد نزن که رو صورتت بماسه ریمل زیاد که تیکه تیکه نشون بده مژه هاتو هم نزن! اینا به ذهنم رسید!
اکه سفید هستى رج لب صورتی مات همراه یه برق لب,,, ریمل خوب بزن ,,، یه خط جشم مشکى تو جشمات رج کونه هم هلویی ملایم بزن,,, اکه برنزه یا کندمى هستید رج کونه شکلاتى و طلایی ملایم , ریمل,, خط جشم مشکى ,,, رج لب کالباسى ,,
پوستم سفید شیت نیست ولی درکل سفیدم لباس واسه مجلس خانوما فقط دوتا دودارم یکی دکولته قرمز مشکی و کوتاهه که به درد عروسی هم میخوره یکی هم تونیکه سبز روشنه ویکی تونیک یاسی و آبی ملایم قاطیه کدوم بهتره این آرایشا خوبه لباسا کدوم خوبن؟
تقدیر تقویم افراد عادیست . تغییر تدبیر افراد عالیست!
2714
مامان فاطمه جون
بهتره دکولته قرمز و مشکلی رو همراه با آرایش سایه چشم دودی بزن اما براق نباشه مات بزن با یه مداد چشم باریک و ریمل نه خیلی زیاد رژ گونه ملایم و یه رژ لب گل بهی کمرنگ ست کنی. چیز جذابی میشه.
2706