2737
2734
عنوان

اپلیکیشن آچاره یا شرکت خدماتی

11307 بازدید | 22 پست

ازین اپ یا از سایتش استفاده کردین؟ راضی بودید؟

می خوام کارگر از بیرون بگیرم نمی دونم ازینجا بگیرم یا شرکت معتبری میشناسین بهم معرفی کنید؟

سلام نیوشی جان منم مدتیه از یه اپلیکیشن به اسم هوم سرویز نیروی نظافتی میگیرم که کیفیت و پیگیریشون عالیه. به چند نفرم معرفی کردم خدارو شکر خیلی راضی بودن. لینک دانلودش تو بازارو میدم بهت البته فکر کنم اپل هم دارن

https://cafebazaar.ir/app/com.homeservize.customerapp/?l=fa

homeservize.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم گرفتم ازشون. برای کارهای نظافتی. دوستمم برای اثاث کشی گرفته بود. با خاور اومده بودن تو خونه و بسته‌بندی کرده بودن و حمل با خاور و تو مقصد هم بار رو گذاشته بودن تو خونه جدید، همه ش شده بود 230 تومن! قیمت‌هاشون معقوله. من برای نظافتشون هم استفاده کردم خودم اونم خوب بود. اتفاقن همسرمم برای شرکتشون رزرو و هماهنگ کردن که بره. ببین البته برو قیمتاشون رو ببین. بعد به کانالشونم یه سر بزن چون یه وقتایی تخفیفای خوبی می ذارن اونجا. اگر خواستی بگو برات لینک تلگرامشون رو پیدا کنم برات. 

2738
بله عزیزم اسم اون سایت که می گم آچاره هست (هم سایت داره هم اپ موبایل، تلفنی هم می تونین سفارش بدینی ...

عزیزم من طبق گفته شما رفتم تو سایت نظافت رو زده بود ساعتی 15 هزار تومن ولی سایت  پین ورک و اینا ساعتی 10 هزار تومان زده بود مبلغ رو.

سلام نیلوشی جون من از خدمات آچاره استفاده کردم واقعا هم راضی بودم  هم مطمینن هم کار بلد واقعا ...

شما خود آچاره هستی 😊

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
شما خود آچاره هستی 😊

کلا اپلیکیشن های همه کاره افتضاحن. چون همه کار و انجام میدن و هیچی هم سر در نمیارن. متخصص کار و ندارن چون قیمت پایین. هیچ وقت ب این اپلیکیشن ها اعتماد نکنید. افتضاحن.دیدم ک میگم

2706