2726
عنوان

خط قهوه‌ای زیر ناف

| مشاهده متن کامل بحث + 18661 بازدید | 45 پست
سلام واس منم خیلی کمرنگ افتاده پوستم سفیده معلوم میشه قشنگ علایم بارداری دارم  یعنی واقعا بارد ...

شمابارداربودین؟

خدایا شکرت که مامان شدم..خدایا خودت صحیح وسالم نگهش دارتابیاد بغلم۲۴فروردین ۹۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما قبل از پری خط انداخته بودید ! از کی بود ؟

اره عزیزم بارداربودم...نمیدونم یکی دوروز مونده یهونگاه کردم دیدم خط افتاده

2728
اره عزیزم بارداربودم...نمیدونم یکی دوروز مونده یهونگاه کردم دیدم خط افتاده

من 2 روز پیش متوجه شدم که یه خط خیلی خیلی کم رنگ  هست حالا نمیدونم قبلا هم بوده یا نه ... آخه حدودا روز 17 یا 18 دوره دیدمش ... یعنی میتونه مربوط به بارداری باشه ؟ از دیشب هم پهلوی چپم شدید درد داره .... برام عجیب بود نمیدونم چرا قبلا متوجه اش نشدم یعنی میتونه الان ایجاد شده باشه و باردار باشم ؟ یعنی آنقدر زود ؟

من 2 روز پیش متوجه شدم که یه خط خیلی خیلی کم رنگ  هست حالا نمیدونم قبلا هم بوده یا نه ... ...

اره عزیزم چرا نشه..مثلا مامان من ازفردای اقدام حالت تهوع میگیره وقتی باردارمیشه..ان شالله که به حق امام حسین یه نی نی الان تودلت باشه..خدابخوادهرچیزی میشه

اره عزیزم چرا نشه..مثلا مامان من ازفردای اقدام حالت تهوع میگیره وقتی باردارمیشه..ان شالله که به حق ا ...

خدا کنه اینطور باشه مرسی عزیز دلم ممنونم بابت دعای قشنگت خدا به خودت و نی نیت سلامتی بده و به سلامتی زایمان کنی عزیزم  

دقیقا تو نت همینو میگه پس من چرا دارم🙄🙄😥😥😥😥

شما باردار بودین؟

منم زیر نافم خط عمودی افتاده نمیدونم باردارم یانه

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

خانم ها من عضو جدیدم . ۳ ماهه اقدام کردم . دیروز متوجه شدم زیر ناف تا به پایین خط قهوه ای کم رنگ هستش . احتمالش هست که باردار باشم . ۱۰ رو دیگه وقت پریودمه ‌. درد قبل پریود هم ندارم. 

خانم ها من عضو جدیدم . ۳ ماهه اقدام کردم . دیروز متوجه شدم زیر ناف تا به پایین خط قهوه ای کم رنگ هست ...

عزیزم شما بارداری؟ منم سه روزه که متوجه این خط شدم،البته بی بی چکام منفیه 

باردار بودین؟

سلام عزیزم،ن اون زمان باردار نبودم ولی بهمن ماه همون سال باردار شدم ک سقط شد ،الان نینیم ب دنیا اومده ،این خط تیره طی بارداری ایجاد میشه ،اکثرا ماه ۴ب بعد ،ولی قبل بارداری نه

2706