2737
2734
عنوان

یه برنامه برای رسیدگی به امور بچه و خانه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 355511 بازدید | 2866 پست
کسی نیست؟

یه سایت هستش به اسم شیفت دقیقا مثل اسنپ و تپسیه فقط توی این می تونی درخواست نظافت منزل خانم و آقا و تعمیرکار بدی من خودم از خدماتشون استفاده کردمو به هرکی از دوستام هر رسیدم توصیه کردم استفاده کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سایت هستش به اسم شیفت دقیقا مثل اسنپ و تپسیه فقط توی این می تونی درخواست نظافت منزل خانم و آق ...

سلام عزیزم

این سرویس های خدمات منزل خیلی خوب کار راه اندازن. من ی اپ نصب کردم هر کاری بخوام سرویسکار برام می فرسته اونم سه سوته. از خدمات نظافتی گرفته تا تعمیرات و همه چی اسمش هوم سرویز هست از اینجا نصب کردم 

https://homeservize.com/

2728

سلام به همه. 

چه جالب! پس خیلی ها مشکل منو دارن....

دخترم ده ماهشه و من با وجود تلاش زیاد واقعا بعضی وقت ها نمیرسم به کار خونه و غذا و ...

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

سلام خدمت همه ی دوستان بخصوص مامان پرنیای عزیز و حدیث و مریم و همه اتوننن... من یه ماه پیش بخاطر مشکلات و دنیای جدیدم با دخترم که الان هفت ماه هو نیمشه حدودا بدنبال راه چاره با این تاپیک آشنا شدم .. از اول تا اخره این صفحه ارو مکالماتتونو خوندم.. خیلییی کمکم کردید خیلی اوضاع روحیم درست شد خیلی جوو خونه ام بهتر شد و مطمعنم بهترم میشه .. از همه اتونم ممنونمممم واقعا ممنونم .. انشالله خدا خیرتون بده و من نمیدونم توی تاپیک جدید چقد فعال هستید ولی دوست دارم وارد جمعتون بشم . دوستتون دوارم 😘😘😘😘 ( هرچند این تاپیک قدیمیههه) ولی در حال حاضر خیلی کمک من کرد بی انصافیه اگر تشکر نکنم ⚘⚘⚘🙂🙂

2738
سلام با اینکه خیلی وقته از زمان تایپینگ گذشته ولی دوس دارم مطالعش بکنم

منم. کلللللی امروز گشتم تا تونستم تو ذخیره هام پیداش کنم. دوس دارم ادامه ش بدیم کنار هم . یا اصلا گروه بزنیم . اینجا اومدن برامون سخته 

من برای دخترم  از مرکز پرستاری تدبیر پرستار گرفتم خدایی کارشون در اعزام پرستار عالیه شمارش و میزارم تا عزیزانی که مشغله کاری دارند مثل من با خیالت راحت از جانب عزیزشون به کارشون هم برسن 

88864523-88864526

09102169484-09102169454

2706