2726
عنوان

درمان هموروئید (بواسیر)

| مشاهده متن کامل بحث + 74885 بازدید | 109 پست

بله،من بعد زایمان دوم شقاق داشتم که خیلی اذیتم کرد و یکسال طول کشید،باید تحمل کنید و صبور باشید اولا،دوم شکمتون روون کار کنه(من روزی یه قاشق سبوس گندم خوردم هنوزم میخورم)و آب زیاد،قبل از دفع مقعد رو چرب کنید من پماد اکبر ۱ میزدم،اگر زخم هست ‌درد دارید بعدش پماد انتی همورویید گیاهی باریج رو بزنید خوبه ،ورزش و پیاده روی هم کنید که فبها...من بعد از راه های مختلف و مراجعه به چند تا دکتر و طب سنتی به این سلف_درمانگری رسیدم خداروشکر خوبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله،من بعد زایمان دوم شقاق داشتم که خیلی اذیتم کرد و یکسال طول کشید،باید تحمل کنید و صبور باشید اولا ...

سلام توروخدا میشه منم راهنمایی کنین خیلیی میترسم چن روزی خیلیی خون میریزه تو نت زدم علائم همورئید داخلی داشتم دسترسی به دکتر ندارم تو روستا زندگی میکنم مجردم هستم خجالت میکشم برم دکترر خاهشاا اگ راه حلی بلدین کمکم کنین خیلی میترسم اگ جراحی بخاد فقط خون میریزه درد ندارم

سلام توروخدا میشه منم راهنمایی کنین خیلیی میترسم چن روزی خیلیی خون میریزه تو نت زدم علائم همورئید دا ...

سلام عزیزم منم مجردم هموروئید گرفتم . اصلا مشکل خاصی نیست . فقط روزی ۳ بار به مدت ۲۰ دقیقه تو آب با جوش شیرین یا آب با بتادین یا آب با سرکه سیب بشین . البته آب گرم باشه . یک بسته شیاف آنتی هموروئید بگیر ، صبح و شب و بعد رفع مزاجت بزار . از روزی ۴ عدد بیشتر نزار که شاید ضرر داشته باشه . بعضی اوقات هم که دیدی اذیتت میکنه ، یه تیکه یخو با اب بریز تو پلاستیک یا لای دستمال کاغذی ، بزار رو مقعدت . ده دقیقه باشه دردت اروم میشه.من امروز درد شدید داشتم همین شیافو گذاشتم دردم خیلی آروم تر شد .برای خون ریزی هم پماد رکتول بگیر بزن . روغن زیتون صبح ناشتا بخور + دو قاشق خاکشیرو تو آب داغ حل کن بخور تا برای رفع مزاجت اذیت نشی .ایشالا که هرچه زود تر خوب بشی ولی اشکال نداره اگر هم بگی موضوع خاصی نیست . خجالت نداره . 

2728

خانوما خواهر من بواسیر حاد داشت،جوری ک هرشب گریه میکرد،نه میتونست بشینه،نه میتونست سرپا وایسه،دکترا گفته بودن باید عمل کنه.تا اینکه توی گوگل چندنفر ازتجربه خودشون با درمان ویتامین E گفته بودن.مثل یه معجزه میمونه.خدا خیرش بده هرکس این ویتامین E رو معرفی کرد.الان خواهرم یک ماهه هرروز  و هروقت که احساس میکرد نیاز داره یه کپسول ویتامین Eرو با چاقو سوراخ میکرد و روغنش رو میزد به داخل و بیرون مقعدش،الان بواسیرش خوب شده،و دیگه عمل نمیکنه.البته که باید طی درمانتون حتما ملین مثل کاهو و سبزیجات و روغن زیتون و اب کافی مصرف کنید تا زودتر جواب بگیرید،انشالا که خداوند به همه سلامتی عنایت کنه

شوهر من کارمند بانکه بنده خدا خیلی اذست می شد  پیش دکتر ستوده نیا جراحی کرد داحت شد  این ...

چقدر تبلیغ بسه بسه

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

سلام

ی راه حل ساده و سریع و بی دردسربرای تسکین دردهموروئید

دوتادستمال تمیزروباتوجه ب این فصل میتونیدروی بخاری بزاریدگرم شه،گرم ک شدروی دستتون امتحان کنیدخیلی داغ نباشه پوستتون بسوزه ویکی ازدستمال هاروتاکنیدبزاریدروموضع،دستمال ک خنک شد دستمال دیگه تونوکه گرم شده بزاریدباتجربه خودم دومین دستمالو ک بزاریددردتون خیلی کم شده وهمینودرطول روزچندمرتبه انجام بدید 

خودم یک هفته هرروزکارم آمپول مسکن زدن بودتااینکه بهم گفتن دستمال گرم کنم و اینم بگم اصلاباورنداشتم ک ی درصدازدردم کم کنه ولی بااین که دکتربهم گفت فقط باجراحی دردش آروم میشه دوروزه دیگه دردندارم ب جز مختصردردموقع اجابت مزاج ک سریع رفع میشه 

سلام درود حتما بخونید شمارش هم گزاشتم  ۰۹۳۹۰۲۶۵۸۸۶یه اقایی طب سنتی معروف که کارش محشره پماد گیاهی دستی درست میکنه که خیلی تاثیر بخش هستش برای بواسیر که کارش حرف نداره با چندبار استفاده کردن از بین میبره یه کمکی به دوستانم کنم

منم اینطور شدم بهترین راهش اینه که میوه و سبزیجات و روغن زیتون زیاد مصرف کنی و تحرکت هم زیادتر کنی ت ...

سلام شما بواسیر داشتین؟ درمان قطعی داره؟ دکتر گف خوب نمیشه هیچوقت 

سلام ممنونم اومدم بگم واقعا این آب گرم خیلی کمک کرد بهم از اون روز که انجام دادم خیلی بهترم هنوز خو ...

سلان . شما پناد رکتول را با اون سرنگ هاش داخل مقعد کردین ؟ آخه من هر کاری می کنم از شدت درد نمیتونم انجامش بدم فقط با دست یکم میزنم به زخم 

سلام ممنونم اومدم بگم واقعا این آب گرم خیلی کمک کرد بهم از اون روز که انجام دادم خیلی بهترم هنوز خو ...

سلام . شما پماد رکتول را با اون سرنگ هاش داخل مقعد کردین ؟ آخه من هر کاری می کنم از شدت درد نمیتونم انجامش بدم فقط با دست یکم میزنم به زخم 

2706