2733
2734
عنوان

زورم میاد من غمگین باشم و اون بره پی عیش خودش

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 44 پست
خیلی هم عالی موفق باشی خانومی ....به فکر پیشرفتت خودت باش.... پیش برو نزار کسی انقدر روت تاثیر بزاره ...

مرسی گلم همش میگم یعنی یه روزی میاد باز عاشق بشم...باز یکی منو دوست داشته باشه واقعی

مرسی گلم همش میگم یعنی یه روزی میاد باز عاشق بشم...باز یکی منو دوست داشته باشه واقعی

چرا که نه .... باور کن بعدها یاد این روزا بیفتی خنده ت میگیره از طرز نگاهت به آینده ....

حاضرم به خاطر رویایم به فضا بروم،حتی اگر بلیط آن یکطرفه باشد ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا که نه .... باور کن بعدها یاد این روزا بیفتی خنده ت میگیره از طرز نگاهت به آینده ....

خداکنه ، مرسی ازت که همراهی کردی و از همه دوستان . امبدوارم شما هم همیشه خوش باشی

چه ربطی به چین و چروک صورت مادرت داشت😑  به نظرم خیلی بزرگش کردین

عزیزم خیلی هم ربط داره اگه توشرایطش بودی میتونستی درک کنی خودم توهمچین مرحله ای بودم و وقتی پای ابرو هم باشه دیگه سخت تره واقعااین وسط مادرا هم خیلی اذیت میشن من مادرمو توهمچین شرایطی دیدم واقعاادم پیرمیشه وشکسته انشالله که توهمچین شرایطی نباشی عزیزم🙏

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
2728

برو دنبال انتقام تا اونم کیف کنه بگه عجب چیزی بودم،از دستش رفتم،سوخت اومد تلافی.انتقام میخوای بگیری بی تفاوت باش نسبت بهش و عین خیالت نباشه.برو دنبال خوشیت،مامانت از غصه تو داره غصه میخوره.

عزیرم اصلافکرتلافی نکن به زندگی خودت ادامه وقتی طرف همچین ادمیه باهاش سرزندگی هم نری بهتره بعدپشیمون میشی انشالله که بهترش نصیبتون بشه

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
واقعا چه شجاعتی

فک کن همه لباس آماده تالار آماده آرایشگاه فیلم برداری ...... خیلی وقتا میگه خوشبختی الانمو مدیون اون انتخاب درست و اون شجاعتیه که خرج دادم ..... 

حاضرم به خاطر رویایم به فضا بروم،حتی اگر بلیط آن یکطرفه باشد ❤
2738

تنها چیزی که اقایون تو این شرایط میخوان اینکه همش ببینن شما دنبالشونین و ردشونو میگیرید و حس هوبی بهشون دست نیده که خار بودن زنا رو ببینن و مغرورتر میشن که عجب چیزی بودن که این دختره اینطور دنبالشونه

به وقتش اروممیشی 

نه دنبالش کن از اینترنت نه تو دنیای حقیقی

خودش کم کم یه سری نکون میده 

بهش بها بدی بیشتر هوشو‌میگیره 

ارزش نداره حای اگه باز خودش بیاد به دیتو پات بیوفته مطمعن باش یه روز دیگه باز اینکار‌ میکنه

خدايا آن ده ,كه آن به

عزیزم الان حالشماکاملا هم عادیه و هر کسی قطعا بعد از اتمام یهرابطه دچار چالش های بعدش میشه منتها سعی کن که این وضعیتت رو مدیریت کنی و برای خودت یه سری برنامه ها دداشته باشی

اصلا از اینکه بخوای بهش فکر کنی یا رویا بافی کنی ناراحت نباش خودش کم کم از سرت میافته من اولین باری که عاشق شدم تا یه سال بعدش هم تو رو ی هیچ مردی نگاه نمیکردم ولی بعدش ناخودآگاه میبینی هیچ خبری نیستو کلا داری واسه خودت عشق میبکنی

راهش اینه که توام شاد و باروحیه باشی و بهش فک نکنی تا خونواده ت هم یادشون بره،اتفاقی نیفتاده که،آدمی که بدرد نمیخوره زودتر بره بهتره تا اینکه عقد کنی و پشیمون شی

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...

عزیزم فدای سرت که رفت،مرتیکه بی لیاقت هوس باز

خواهشادیگه تل واینستاشم چک نکن رفته ۴تامثل خودش پیداکرده،این که دیگه دیدن وغصه خوردن نداره

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706