2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخش که اینو میگم ولی با این اوصاف مشکوکه.دگ چیو میخای از ماشین بفهمی.دستشویی میره گوشی میبره.نمیزاره تنها بری تو ماشین.سوئیچو همه جا با خودش میبره.از زنه هم که پیام خوندی.دوسشم ک داری.طلاقم ک نمیتونی بگیری

بهتر نیسجای این جاسوس بازیا بهش بگی که بذاره کنار

پرگل .خب بهت گفته دیگه  برای ازمون  قضاوت.صیغه ۹۹ ساله کرده احتمالا  هنوزم داره ادامه میده و اون زنه هم اویزونه.   بشینید  سنگاتونو  واچینید  اینکه نشد زندگی مشترک برات.    در ضمن  تحقیق کن ببین هنچین ازمونی  دارن پس هنه قضات و وکلا  یه ۹۹ ساله باید  توی زندگیشون داشته باشن  .که همچین چیزی نیست این یک دلیل چزته برات اورده.  حتما اون نامزدشم  به همین دلیل با شوهرت بهم زده.  

2728
قرصی هم ندارم بخوابه که برم ماشینشو بگردم

بنظر منم این بهترین راهه یا یبار ماشینو دستکاری کن مثلا پنچر کن دوتا چرخو تا بره لاستیک یدک باد کنه بیاره کلی توی خونه وقت داری بگردی . خیال خودتم راحت میشه بعد از گشتن 

منم خودم یه ماهی هست شک افتاده به دلم یه سری عکس عشقولانه میاد توی گوشیش حتی یه سری هم دعوامون شد، م ...

بارداری 

هورمونات بهم ریخته

چیزی نیست عزیزم

کاش آقایون چادر پوش سایت حامله بشن،بعد طبیعی زایمان کنن😑
2738

خب چندبار اگه تونستی تعقیبش کن ببین کجا میره. یا بگو من دو سه روز با دوستم میرم خونه مامانش فلان مراسم رو دارن اما توی کمینش باش. تا خیال خودتو راحت کنی اینقدر توی فکر نباشی عزیزم

2706