2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

❣️❣️آرزوهای زیبا برای شما ❣️❣️

♥️آرزو میکنم توجیب لباست پول پیدا کنی.

♥️آرزومیکنم یه موسیقی که خیلی وقته دنبالشی وهیچ اسمی ازش نمیدونی رو، یهو، یه جا پیدا کنی.

♥️آرزومیکنم وقتی دارن ازت تعریف میکنن، تواتفاقی رد بشی و بشنوی.

♥️آرزو میکنم انقدر بخندی وبخندی که از چشات اشک بیاد.

♥️آرزومیکنم یه بویی که باهاش خیلی خاطره داری یه جا به مشامت بخوره.

♥️ آرزو میکنم وقتی حواست نیست، سرتوبیاری بالا، ببینی یکی که خیلی دوسش داری، داره خیلی عمیق و با یه حس مثبت و لبخندرضایت بخش نگاهت میکنه.

💌

♥️ آرزو میکنم یه جااااایی که غریبی و تنها، یه نفر که خیلی برات عزیزه را یهویی ببینی و هر چی غربت داری دود شه بره هوا!

♥️آرزومیکنم یه چیزی که کوچیکه ولی فکر نمیکردی حالا حالا داشته باشیش یا اتفاق بیوفته رو به دست بیاری.

🔴این آرزوها کوچیکن ولی خیییییلی  لذت بخشن...

ـ ـ ـــــ ـ ـــــــــ ـ ـــــ ـ ـ

📜

💌

برخیز وبیا كه غم فراموش شود دراوج صفا وُ❣ مهرپروازکنیم سلام عزیزان صبح سه شنبه تون بخیر ...

سلام عزیزم صبح شما هم بخیر و شادی روز خوبی در پیش داشته باشین

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
بیاین امروز تو تایپکهای که بار منفی داره نریم  بیاین امروز شادی بیاریم تو دلامون

چرا هر روز این کارو نکنیم؟ 🌸

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
عزیزم کنجکاویمون نمی ذاره سرک نکشیم پس از کم شروع می کنیم تا بشه عادتمون

باید قول بدیم کنجکاوی کردیم کامنت نذاریم که بیشتر نمونیم زود خارج شیم 🏃🏃🏃

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
❣️❣️آرزوهای زیبا برای شما ❣️❣️ ♥️آرزو میکنم توجیب لباست پول پیدا کنی. ♥️آرزومیکنم یه موسیقی ...

سلام بر شما صبح قشنگتون بخیر و شادی

انشاالله روز خیلی خوبی داشته باشید .پر از انرژی .

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2706