2733
2734
عنوان

با وجود واریکوسل همسر باردار شدم ، سری اول بتام پایین بود سقط شد

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 46 پست
سلام ، عزيزم انشالا كه همه چى خوب پيش بره برات ❤️ ميخواستم بپرسم اون سرى كه سقط داشتى بتات چند بود و ...

اون سری 5روز بعد موعدم  آزمایشگاهی که دادم 150 بود رنج بالای 200 مثبت بود ، دکتر گفت باید تکرار شه مشکوکه و تو این زمان خیلی کمه ، تکرار کردم 3روز بعد شده بود 300 ، 5روز بعد لک بینی داشتم و بعد سقط ، این سری روز موعد یه آزمایشگاه دیگه که  آزمایشگاه رنج بالای 25 مثبت بود که 47 بود پس فرداش تکرار کردم بالای 200، لک بینی ام ندارم ، دکترمم از 2ماه قبل بارداری اسپرین 80 برام تجویز کرد ، از بعد اینکه بتا 200به بالا شد  شیاف پروژسترون هم گفت هر شب بذار ، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوشش به حالت عزیزم که با واریکوسل دو بار باردار شدی چقد خوش شانسی شما

ما دیگه وقت گرفته بودیم بریم عمل چون دورو اطراف دیدم نمیشن با وجود واریکوسل که دیگه شد ، واریکوسل همسر یه طرفه و خفیفه ، یه طرف سالمه ، آزمایششم خوب بود فقط تحرکش 5درصد کم بود  ، و دارو استفاده کرد از دو ماه قبل اقدام ، تو یکی از پاسخا توضیح دادم 

منم باردارم ولى از بتام ميترسم 

عزیزم نترس ، فقط اینم بگم من سری پیش استراحت نداشتم چون زیاد از بارداری سرم نمیشد و لک که دیدم فک کرده بودم لانه گزینه ، شبش داخل استخرم رفتم که فرداش هی شدید تر شد ، کلا نه شیاف استفاده میکردم نه استراحتی داشتم ، استراحت کن همه چی خوب پیش میره ، بتات چنده؟

ما دیگه وقت گرفته بودیم بریم عمل چون دورو اطراف دیدم نمیشن با وجود واریکوسل که دیگه شد ، واریکوسل هم ...

مبارکت باشه عزیزم. ان شاالله سالم و سلامت بیاد بغلت. من ۲ سال و نیمه منتظرم.  واسه منم دعا کن دوستم

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
عزیزم نترس ، فقط اینم بگم من سری پیش استراحت نداشتم چون زیاد از بارداری سرم نمیشد و لک که دیدم فک کر ...

٢ روز بعد موعد ٣٦ بود بعد ٤٠ساعت تكرار كردرم ٩٩ بود ديگه ام نرفتم الان روز ٨ بعد موعدم لك يا دل درد ندارم  

2738
مبارکت باشه عزیزم. ان شاالله سالم و سلامت بیاد بغلت. من ۲ سال و نیمه منتظرم.  واسه منم دعا کن د ...

عزیز دلم ایشالا که قسمتت میشه به زودی به امید خدا  ، میشه بپرسم مشکلت چیه ؟

عزیزم نترس ، فقط اینم بگم من سری پیش استراحت نداشتم چون زیاد از بارداری سرم نمیشد و لک که دیدم فک کر ...

البته زن داداشم بتاش مثل من بود الان بچش ٦ سالشه ، من خونه دارم خيلى استراحت ميكنم

سلام خانمی ما یک گروه داریم 

هممون تو هفته های اول بارداری هستیم 

اکثرمون سونو قلب نرفتیم 

بیا اونجا پیشمون 

https://t.me/joinchat/Azjx5w-Q2TQG921LGNdlkQ

٢ روز بعد موعد ٣٦ بود بعد ٤٠ساعت تكرار كردرم ٩٩ بود ديگه ام نرفتم الان روز ٨ بعد موعدم لك يا دل درد ...

نهال جان دوستایی دارم که بتاشون کم بوده ولی خوب پیش رفته به شرطی که لک نباشه ، حتی با وجود لک الان 5ماهشونه ، ولی استراحت کامل داشتن ، منم با استراحت دارم جواب میگیرم 

2706