2703
2553

باوجود واریکوسل همسر برای بار دوم باردار شدم ، سری اول اسفند بود که سقط شد بتا ضعیف بود 5هفته 6روز خود به خودی ، این سری بتام خوب بود مث اون سری لک ندارم هفته 7امم، 8امم گفته بیا برای سونوی قلب ، نگرانم که تشکیل نشه ، هم من قرص استفاده کردم هم همسر ، ماه اول اقدام باردار شدم ، فکرشو نمیکردم به این زودی بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
جانم بپرس عزیزم 

عزیزم ببخشیدشماتابحال عفونت،یاسوزش وخارش داشتین??من دوروزه خارش وسوزش دارم،قبلا ک داشتم رفتم دکترآموکسی کلاودادبهم دوروزه خوب شدم،بایدچیکارکنم؟؟برم دوباره آموکسی کلاوبخورم دوباره

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
2714
عزیزم ببخشیدشماتابحال عفونت،یاسوزش وخارش داشتین??من دوروزه خارش وسوزش دارم،قبلا ک داشتم رفتم دکترآمو ...

عزیزم من تا حالا نداشتم عفونت ، فقط دو سال پیش بود که  پماد کلوتریمازول داد بهم ، و از اون زمان به تجربه یه نفر دیگه تو خونه لباس زیر نپوشیدم و دیگه عفونت نگرفتم ، دوره درمانت تا اونجا که گفته رو استفاده کن دارو رو چون خوب شدن که ممکنه خوب شه و اگه دارو استفاده نشه برگرده ، پس تا آخر همون قدری که دکتر تجویز کرده استفاده کن ، برای اطمینان با دکترت در میون بذار 

عزيزم همسرتون چه قرصي ميخوردن؟

یه دوره دوماهه دارو خورد که خودم بهش دادم ، کلومیفن ، زینک ، ویتامین ای ، فولیک اسید و ویتامین سی ، کلومیفن به مدت 25 روز ، 25 روز اول ، بقیه ام کل دو ماه ، چون داشتیم میرفتیم مسافرت قصد اقدام داشتم قبلش تقویت کردم ، هر شب هم شیر موز با بستی موزی ، خودمم ماهی که اقدام داشتم از روز 3 تا 5 روزی 1 کلومیفن ، از روز 5 تا 7 لتروزل خوردم ، 

عزیزم من تا حالا نداشتم عفونت ، فقط دو سال پیش بود که  پماد کلوتریمازول داد بهم ، و از اون زمان ...

سلام ، عزيزم انشالا كه همه چى خوب پيش بره برات ❤️ ميخواستم بپرسم اون سرى كه سقط داشتى بتات چند بود و از كى خون ريزو داشتى؟

عزیزم ببخشیدشماتابحال عفونت،یاسوزش وخارش داشتین??من دوروزه خارش وسوزش دارم،قبلا ک داشتم رفتم دکترآمو ...

عفونت ادراری داشتی منمممم دارم سوزش زیاد ندارم فقط ببخشیدا موقع ادرار زیز شکمم تیر میکشه ،،

یه دوره دوماهه دارو خورد که خودم بهش دادم ، کلومیفن ، زینک ، ویتامین ای ، فولیک اسید و ویتامین سی ، ...

خوشش به حالت عزیزم که با واریکوسل دو بار باردار شدی چقد خوش شانسی شما

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
2706