باوجود واریکوسل همسر برای بار دوم باردار شدم ، سری اول اسفند بود که سقط شد بتا ضعیف بود 5هفته 6روز خود به خودی ، این سری بتام خوب بود مث اون سری لک ندارم هفته 7امم، 8امم گفته بیا برای سونوی قلب ، نگرانم که تشکیل نشه ، هم من قرص استفاده کردم هم همسر ، ماه اول اقدام باردار شدم ، فکرشو نمیکردم به این زودی بشه 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396/08/02
|
07:09
جانم بپرس عزیزم 

عزیزم ببخشیدشماتابحال عفونت،یاسوزش وخارش داشتین??من دوروزه خارش وسوزش دارم،قبلا ک داشتم رفتم دکترآموکسی کلاودادبهم دوروزه خوب شدم،بایدچیکارکنم؟؟برم دوباره آموکسی کلاوبخورم دوباره

خوبیاتونم فیکع‎‎:)‎
عزیزم ببخشیدشماتابحال عفونت،یاسوزش وخارش داشتین??من دوروزه خارش وسوزش دارم،قبلا ک داشتم رفتم دکترآمو ...

عزیزم من تا حالا نداشتم عفونت ، فقط دو سال پیش بود که  پماد کلوتریمازول داد بهم ، و از اون زمان به تجربه یه نفر دیگه تو خونه لباس زیر نپوشیدم و دیگه عفونت نگرفتم ، دوره درمانت تا اونجا که گفته رو استفاده کن دارو رو چون خوب شدن که ممکنه خوب شه و اگه دارو استفاده نشه برگرده ، پس تا آخر همون قدری که دکتر تجویز کرده استفاده کن ، برای اطمینان با دکترت در میون بذار 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم همسرتون چه قرصي ميخوردن؟

یه دوره دوماهه دارو خورد که خودم بهش دادم ، کلومیفن ، زینک ، ویتامین ای ، فولیک اسید و ویتامین سی ، کلومیفن به مدت 25 روز ، 25 روز اول ، بقیه ام کل دو ماه ، چون داشتیم میرفتیم مسافرت قصد اقدام داشتم قبلش تقویت کردم ، هر شب هم شیر موز با بستی موزی ، خودمم ماهی که اقدام داشتم از روز 3 تا 5 روزی 1 کلومیفن ، از روز 5 تا 7 لتروزل خوردم ، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من تا حالا نداشتم عفونت ، فقط دو سال پیش بود که  پماد کلوتریمازول داد بهم ، و از اون زمان ...

سلام ، عزيزم انشالا كه همه چى خوب پيش بره برات ❤️ ميخواستم بپرسم اون سرى كه سقط داشتى بتات چند بود و از كى خون ريزو داشتى؟

به خاطر تو هم شده هميشه آبي می مانم به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم زودتر روي دستهايم تكانت دهم بخوابی زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم بهانه بگيري و من كلافه شوم بريزی ، بپاشي و من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم 💜
عزیزم ببخشیدشماتابحال عفونت،یاسوزش وخارش داشتین??من دوروزه خارش وسوزش دارم،قبلا ک داشتم رفتم دکترآمو ...

عفونت ادراری داشتی منمممم دارم سوزش زیاد ندارم فقط ببخشیدا موقع ادرار زیز شکمم تیر میکشه ،،

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دوره دوماهه دارو خورد که خودم بهش دادم ، کلومیفن ، زینک ، ویتامین ای ، فولیک اسید و ویتامین سی ، ...

از كى لك ديدى

به خاطر تو هم شده هميشه آبي می مانم به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم زودتر روي دستهايم تكانت دهم بخوابی زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم بهانه بگيري و من كلافه شوم بريزی ، بپاشي و من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم 💜
یه دوره دوماهه دارو خورد که خودم بهش دادم ، کلومیفن ، زینک ، ویتامین ای ، فولیک اسید و ویتامین سی ، ...

خوشش به حالت عزیزم که با واریکوسل دو بار باردار شدی چقد خوش شانسی شما

اگر تنهاترین تنهایان شوم باز هم خدا هست.او جانشین تمام نداشته های من است.
سلام ، عزيزم انشالا كه همه چى خوب پيش بره برات ❤️ ميخواستم بپرسم اون سرى كه سقط داشتى بتات چند بود و ...

اون سری 5روز بعد موعدم  آزمایشگاهی که دادم 150 بود رنج بالای 200 مثبت بود ، دکتر گفت باید تکرار شه مشکوکه و تو این زمان خیلی کمه ، تکرار کردم 3روز بعد شده بود 300 ، 5روز بعد لک بینی داشتم و بعد سقط ، این سری روز موعد یه آزمایشگاه دیگه که  آزمایشگاه رنج بالای 25 مثبت بود که 47 بود پس فرداش تکرار کردم بالای 200، لک بینی ام ندارم ، دکترمم از 2ماه قبل بارداری اسپرین 80 برام تجویز کرد ، از بعد اینکه بتا 200به بالا شد  شیاف پروژسترون هم گفت هر شب بذار ، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ، عزيزم انشالا كه همه چى خوب پيش بره برات ❤️ ميخواستم بپرسم اون سرى كه سقط داشتى بتات چند بود و ...

فدات عزیز دلم اگه میخوای ایشالا قسمتت شه 💜💜💜💟💜💟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون سری 5روز بعد موعدم  آزمایشگاهی که دادم 150 بود رنج بالای 200 مثبت بود ، دکتر گفت باید تکرار ...

ممنون عزيزم 

فدات عزیز دلم اگه میخوای ایشالا قسمتت شه 💜💜💜💟💜💟

منم باردارم ولى از بتام ميترسم 

خوشش به حالت عزیزم که با واریکوسل دو بار باردار شدی چقد خوش شانسی شما

ما دیگه وقت گرفته بودیم بریم عمل چون دورو اطراف دیدم نمیشن با وجود واریکوسل که دیگه شد ، واریکوسل همسر یه طرفه و خفیفه ، یه طرف سالمه ، آزمایششم خوب بود فقط تحرکش 5درصد کم بود  ، و دارو استفاده کرد از دو ماه قبل اقدام ، تو یکی از پاسخا توضیح دادم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40