2703
2713
عنوان

تجاوز تو ارومیه صحنه سازی بوده!:)

1437 بازدید | 72 پست

فهمیدین که چن تا تروریستم دستگیر کردن

اموال عمومیو  خراب کردن. مدرسو اتیش زدن ب بهانه تجاوز ولی در اصل ی سناریوع از پیش ساخته بوده

💖از ادمهای منفی دوری کنید زیرا انها برای هر راه حلی، مشکلی خواهند یافت💖

ینی چی؟ چ سودی داشته ؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر ماجرای اهورا هم دادستان گیلان با اطمینان گفت تجاوزی در کار نبوده.

بعد همسایه ها تعریف کردن چه صحنه هایی دیدن.

کلا کار مسئولای ما همیشه تکذیب کردنه.

همشون یه پا دایی جان ناپلئونن و پارانوئیدن و همه چی رو میخوان بندازن گردن بیگانه و انگلیس و ...

2456

اینو فک کنم اقای فلاحتی توضیح داده؟اخه دیگه ماهواره نداریم ببینیم دنیا چ خبره  

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

چرا چیزی نمیگی اه..

مسخره کردی ملتو؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ینی چی؟ چ سودی داشته ؟

سپاه رفته با کوردهای عراق بجنگه. اونام ب این بهونه مردمو تشویق ب اختشاش کردن

2714
سر ماجرای اهورا هم دادستان گیلان با اطمینان گفت تجاوزی در کار نبوده. بعد همسایه ها تعریف کردن چه صح ...

نمیدونم ولی اخه یکم عجیبه اونهمه ادم اتیش زدن حتی تیراندازی ام شده

😕🐀جدی خودت اینارو که میگی باور داری؟؟؟اینم در ادامه حرفای عصره؟؟؟چراچشامونوبازنمیکنیم،،،ادمی که خوابه رو میشه بیدار کرد،اما آدمی که خودشو زده به خواب نه😕

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
استارتر خدايي در اين حد زود باور و ساده اي؟    

انصافا اخ از اولش برام عجیب بود ملت چجوری باخبر شدن بع اصلا چ دلیلی داشته امبولانس اینارو تخریب کنن یا مدرسرو اتیش بکشن؟

2706