2737
2734
عنوان

جون مادرتون یه دیقه بیاین 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 45 پست

شما تو تاپيك عكس بودين'؟؟؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه پسر باشه شکم مادر تو بارداری خیلی جلو میاد و تیز میشه و در هفته های ۳۰ به بعد با همون تیزی آویزو ...

من برعکس بودم سر پسرم تو پهلوهام بود تا ماه هفت کسی نمیدونست حاملم

دوست دارم دیوونه 
2728

عزيزم ممكنه اب دور جنين زياد باشه چون منم تجربشو داشتم شكمم مثل سنگ شده بود و به زور به دكترم گفتم سونو كتم و انجام دادم و مايع دور جنين زياد بود كه سه هفته استراحت مطلق شدم

2738
من برعکس بودم سر پسرم تو پهلوهام بود تا ماه هفت کسی نمیدونست حاملم

آره استثنا هم هست همه مثل هم نیستن

ولی من خاله‌م ماما هست اون میگه که اینجوریه

البته خودمم به چشم دیدم باردارهارو و دیدم که راست میگه

من سر دخترم گردالو بودم و پهلودار و شکمم تیز نبود

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
بچه پسر باشه شکم مادر تو بارداری خیلی جلو میاد و تیز میشه و در هفته های ۳۰ به بعد با همون تیزی آویزو ...

دقیقا همین جوریه

تیز و قله ای رو به پایین

خیلی سخت کرده برام راه رفتن و زندگی رو 😐

اگه مشکلی داری بگو دیگه قسم عزیزان نده ..خانمم

طبیعیه ک شکم پایین بیاد..دیگه داری ب زایمان نزدیک میشی و اینکه قلمبه شدن شکمت شاید بخاطر قرار گیری بچه هس..مثلن سرش رو ب پایین هست ک بازم طبیعی هست

جای نگرانب نیس ولی اگه چیز غیر عادی دیدی حتمن ب پزشکت بگو

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

[QUOTE=47155783]من ديگه هفته هاى اخر نافم کامل اومده بود بيرون ,خيلى باحال بود .واقعا حرکت واسم سخت بود[/QUمیگن ناف بیاد بیرون بچه پسره نی نیت پسره

راستی این جوش شیرین چجوریه یکی میگه کف کنه دختره یکی میگه پسره ای بابا

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
اگه مشکلی داری بگو دیگه قسم عزیزان نده ..خانمم طبیعیه ک شکم پایین بیاد..دیگه داری ب زایمان نزدیک می ...

پایین یعنی تا حدی که ببخشید بین دو پام افتاده و درست حسابی نمیتونم راه برم

ترک خورده وحشتناک 😔😞

2706