2726
عنوان

جبهه نگیرین،نگین کفر میگی،نصیحت نکنین دلم داره میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 3620 بازدید | 178 پست
منم آرزومه آروم شي و منطقي 

خیلی ممنون وسط دردو دل دم از منطق میزنی امیدوارم ب حالم نیافتی هیچ وقت دوست عزیز😊

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین گفتن درد دردو‌بیشتر می‌کنه من تازه به این رسیدم بعد ازینکه سرم به سنگ خورد که دیگه دردمو به ن ...

کاشکی ادم بتونه چه تو خوشی چه ناخوشی هرزمانی به خدا پناه ببره.و نه به چیزای دیگه.ّواقعا بعضی وقتا که نا امید میشم و وظایف دینیمو کوتاهی میکنم از خودم متنفر میشم.

چیکار کنم???  
عزيزم اشكالي نداره من رك حرف مي زنم تو دنياي واقعي خوشحال و خوشخنده م خب گاهي به خاطر هورمونا و خ ...

چرا همین که اعتراضا زیاد میشه توجیه میکنی؟!منم پارسال سقط کردم دو ساله دارم برا بچه دوم تلاش میکنم از کل خانواده ام دورم خونه میخواستیم بخریم نشد حالا پاشم تو هر تاپیکی اولین پست رو با بی ادبی تمام بزارم بعد بگم من رکم

مرز رک بودن و بی ادبی خیلی باریکه 

همه مشکلات دارن 

یه کم رو خودت کار کن که هر چی تو دهنت اومد فوری نگی 

فک کن ببین در شانت هست این ادبیات یا نه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

حالا چون سه نفر گفتن من بد هستم همه حرفامو با منظور ميگيرين و نفرين و فحش و بي احترامي

خدايي من بي اخترامي نميكنم

رك حرف ميزنم

ولي شماها حتي كسايي كه باهاشون برخورد نداشتم توهين ميكنين بهم

برين ببينيد كار كدوممون زشت تره

جو اينطوريه همه عليه يكي ميشين

بعدم من بي منظورم حرف بزنم شما لحن منو با كينه و تنفر ميخونين

عزيزم اشكالي نداره من رك حرف مي زنم تو دنياي واقعي خوشحال و خوشخنده م خب گاهي به خاطر هورمونا و خ ...

خدا وکیلی هر وقت می بینمت تو تاپیکا می گم کاش این جاری من بود فقط خودتی تو دنیا که از پس مادر شوهره من بر می یای یه هفته ای داره فانی رو از دستت وداع می گفت

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍
خانما زیبای خفته هم یکیه مث خودمون فقط شاید ی کم زبونش متفاوته ی لحظه خواسته شاید چو رو عوض کنه یا خ ...

اتفاقا بارها وبارها گفتم بمن چه بخوام حرفی بزنم راجبش.بیخیال شدم ولی لحن تند ایشون اونقد تکرار شد که دیگه منم به حرف اومدم

به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست/عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست...

لطفا منو ببخش هرکاری کردم نشد پستمو اونجا پاک کنم

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
خانما زیبای خفته هم یکیه مث خودمون فقط شاید ی کم زبونش متفاوته ی لحظه خواسته شاید چو رو عوض کنه یا خ ...

تو همممممممممههه ي تاپيكا؟؟؟؟؟؟

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
حالا چون سه نفر گفتن من بد هستم همه حرفامو با منظور ميگيرين و نفرين و فحش و بي احترامي خدايي من بي ...

چن سالته

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
حالا چون سه نفر گفتن من بد هستم همه حرفامو با منظور ميگيرين و نفرين و فحش و بي احترامي خدايي من بي ...

والامنم فقط شنیده بودم تااینکه پستت تواین تاپیک دیدم.واقعامتوجه نشدین استاترحالش خوب نیست ک اونجوری خب خب می کردی.حالاشماکه انقدرارارداری که رکی وبی ادب نیستی.یه مقدارازرک بودنت کم کن دوستم.چون این رک بودنت بعضیاروناراحت کرده

2706