2733
2734
عنوان

جبهه نگیرین،نگین کفر میگی،نصیحت نکنین دلم داره میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 3620 بازدید | 178 پست

استارتر جان خدا خم میکنه ولی نمیشکونه

حواسش هست ب بندش

هرچند منم احساس میکنم بعضیا زاده شدن برای غصه و غم و سختی هیچ جوره درست نمیشه

بعضیام هیچ بویی ازغم نمیبرن تو کل عمرشون

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مي دونم عزيزم ولي دليلشو بگه شايد بشه راحت تر آرومش كرد يه راهي پيش روش گذاشت اينجا هيليا با تحربه ...

حتما نمیتونه بگه.😊

من خودم به شخصه از بعضی مشکلاتم اینقدر گفتم که وقتی میام به یکی دیگم که میپرسه بگم.وسط حرف زدنم یه آه میگم و میگم بیخیالش.مهم نیست.

چیکار کنم???  

ممنونم از دعاهاتون مهربونا ولی وسعت دردم انقد زیاده ک نمیتونم بگم یا نمیدونم چطور بگم ک درک کنین،همینقدر بدونین ک انقدر تنها و بیکسم ک خدا میدونه 😔😔😔

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
2738

هر کس دوست داره واسه آرامش دل این کاربر عزیز و دوست داشتنی که تازه هم مامان شده صلوات بفرسته 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد❤

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

خودمم یک چیزی تو مایه های خودتم 

اما امیدوار 

خدا هست خداهست هنوز 

اگر خدا نبود دیگه چکار میکردم...

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!

من الان! مثلاااا تو بهترين روزاي زندگيم ديگه هيچي از خدا جز مرگ نميخوام! حتي نمازمم گذاشتم كنار چون ديگه زبونم به دعا نميره! هيچي بدتر از نااميدي نيست اينو دارم با تمام وجودم حس ميكنم

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

پس تویی اون فرشته کوچولوی بی پروبالی که میگن  غصه نخور اگه همه این دردارو کشیدی بالت شکسته بود وگرنه همون فرشته ایی فرشته نه شلغم...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

عزیزم من هر درد ی بگی کشیدم از بی کسيو تنهایی ولی پناه میبرم به خودش که ارحم راحمينه.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706