2737
2734
عنوان

شوهر خواهرم دنبال چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3286 بازدید | 89 پست
ما فقط بخاطر بچهٔ‌ خاهرمو خودش هیچی‌ نمیگیم چون فقط زبونش میچرخه تو عمل خطایی نکرده 

دیگه تو عملم بخواد کاری کنه باید انداخت دور این داماد تحفه رو،،،،میدونی چیه،دلمم میسوزه،،شخصیت ندارن اینحور ادما،،،شما دیدی ادم با کلاس و با شخصیت و سالم کسی رو برنجونه؟

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا فقط سر شماها خواهرتو اذیت میکنه یا کلا گند اخلاقه؟

مثلا سره اینکه خواهرم کار پیدا نکرده تحقیرش میکنه

کلا عوضیه و عقده داره

من بودم که جدا میشدم خواهرم جدا نشده نمیدونم چرا ولی‌ حالا دیگه بچه داره اینم اهله کارو خونه زندگی اهله خیانتو اینا نیست

یک راهه حل بدید که بدونه دعوا آدمش کنم

Its hard to be a woman. you must think like a man, act like a lady, look like a young girl and work like a horse.
واااخب این چ رفت وآمدیه وقتی انقدرتشنج واستون پیش میاد.قطع رابطه کنیدباهاش دیگه بهونه هم نداره ک خوا ...

منم طبق تجربه با ایشون موافقم

چه اصراری دارین با همچین آدمی رفت و آمد کنین

فقط خواهرتو بچشو ببینید 

اونم نیاد نره که راحت بشه خودوددرگیری دارن اینجور آدما

خدا هدایشون کنه و الا از دست هیشکی هیچی برنمی‌آید خدا خواهرتو صبر بده 

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
2731
نه اتفاقا خيلي هاشون كه اغلبشون چون عقده اين اون لحظه كوتاه ميان بعدش كاري ميكنه زنش رواني شه

ما اوایل خیلی رعایت خواهرمو میکردیم ولی شوهرش بدتر میکرد،،،بشدت حسود وقهرقهرو هم هست شوهرش،،،دید داریم طردش میکنیم و حتی ۲،۳بار کتک کاری شد ،کمی بهتر شد،،،،

تقصیر خواهرمم بود همش میگفت اینو نگین شوهرم ناراحت میشه،،اونو نگین ناراحت میشه،،،کم کم بهش فهموندیم نمیتونیم بخاطر شوهرت لال مونی بگیریم،خودت سیاست زندگیتو عوض کن ،خلاصه اوضاع بهتر شد

خب خواهر من اونجوری باشه،فاصله امو باهاش حفظ میکنم،،،

شوهرم ميگه خيلي روت اثر منفي ميذاره 

ميگه نميخوام بگم قيدشو بزني بزرگتره احترامشو داشته باش ولي تحت تاثيرش نباش

نميدونين برا عقدم چيا بارم نكرد!هيشكي انقد منو ازار نداد اندازه خواهره خودم!برا عقدم هي ميگف نميام عقدت دور از جمع كلي توهين كرد كه هنوز دليلشم خودم نميدونم

خوده دومادمون نهايت بي ادبي رو كرد به همسرم ولي همسرم احترامشو نگه داش

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
رابطمو نمیتونم کم کنم چون منو خواهرم خیلی‌ نزدیکم جفتمونم هم خارج از ایرانیم کسیو نداریم جز هم

خب پس رک‌و راس بهش بگو شما جای برادرم اما ازین طرز حرف زدنت ون ناراحت میشم

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
2738

عزیزم هیچی بهش نگو چون هرچی بگی یعنی خودت رو در حده شعوره اون پایین آوردی 

بهترین جواب که بدجور طرف رو میسوزون سکوت

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
شوهرم ميگه خيلي روت اثر منفي ميذاره  ميگه نميخوام بگم قيدشو بزني بزرگتره احترامشو داشته باش ول ...

فقط میتونم بگم خدا به راه راست هدایتشون کنه،مشخصه که حسادت میکنن،،،دوری و دوستی،،،سالی یه بار عید فقط برید خونشون و چیزای جدیدی که میخرین رو نشونشون ندین تا دردسر و حرف براتون درست نکنن

فقط میتونم بگم خدا به راه راست هدایتشون کنه،مشخصه که حسادت میکنن،،،دوری و دوستی،،،سالی یه بار عید فق ...

خودمم به همين نتيجه رسيدم 

چيزي ك ميخرمم نشونش ندم ميگه شوهرت بهت ارزش قائل نميشه ك برات خريد نميكنه!

نشونش بدم يا خودش ببينه به شيوه ي ديگه زخم زبون ميزنه

به خانوادم ميگف برا عقدش تالار نگيرين

كادو اصلا و ابدا ندين بهشون ببينم بهشون كادو دادين اتيش به پا ميكنم تو مراسمش

مراسمشو خراب ميكنم

خانوادمم قايمكي بهم كادو داد ك خانوم بهش بر نخوره و حسودي نكنه!

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
خودمم به همين نتيجه رسيدم  چيزي ك ميخرمم نشونش ندم ميگه شوهرت بهت ارزش قائل نميشه ك برات ...

پس مقصر شوهر خواهر نیست عزیزم،،،،خواهرت خودش مشکل داره،،،،و اینکه مقصر خانوادس که کوتاه میان،،،البته این موقتیه،،،یه روزی خانواده جلوشون خواهند ایستاد

موقع هایی که اون خونه شماست برو تو اتاق کتاب بخون اصلا تو ی محیط نباش بعد از ی مدت حساب کار دستش میاد که احترام به دیگران تو زندگی لازمه

صلی الله علیک یا ابا عبدالله🌷🌷🌷.به نیت حل مشکل خودتون و شفای پسرم لطفا این سلام سه بار بخونین🌷
2706