2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قطار غزال در حال حاضر یکی از پیشرفته‌ترین قطارهای ایران به شمار می‌آید و از امکانات بسیار مناسبی برای یک سفر آرام و بی‌دردسر برخوردار است. هر یک از واگن‌های قطار غزال 9 کوپه دارد و هر کوپه با 4 نفر سرنشین، ظرفیت 36 نفری برای هر واگن را فراهم آورده است. ضمناً هر کدام از این واگن‌ها، دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هم دارند. برای سرگرمی مسافران، در قطار غزال فکرهایی شده است. مثلاً وجود دو LCD با امکان نمایش فیلم و همچنین یک سیستم صوتی مجهز از این جمله است. علاوه بر این در واگن‌های قطار غزال، کنسول بازی و اسباب‌بازی‌های دیگری برای تفریح کودکان وجود دارد. ضمناً مسافران قطار می‌توانند از امکانات سرمایشی و گرمایشی مانند، آبسردکن، یخچال و ماکروفر برای غذاها و نوشیدنی‌های گرم و سرد استفاده کنند. قطارهای غزال بن‌ریل امکانات دیگری نظیر عصرانه، آب، چای، روزنامه و وسایل خواب را نیز در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

اشتباهِ شوهر یا پدرت رو سر من خالی نکن لطفاً
قطار غزال در حال حاضر یکی از پیشرفته‌ترین قطارهای ایران به شمار می‌آید و از امکانات بسیار مناسبی برا ...

دوست عزيز پايين پست شما يك عكس هستش اصلا شبيه اين چيزايي كه ميگيد نيست به نظر شما اكونومي هست

2738
دوست عزيز پايين پست شما يك عكس هستش اصلا شبيه اين چيزايي كه ميگيد نيست به نظر شما اكونومي هست

هواپیما که نیست اکونومی باشه

سرچ کردم همین عکس با اون تعاریف اومد

تازه مگه مسیر چقدر طولانی هستش؟

نهایت ۷ ساعت تو راه باشید

اشتباهِ شوهر یا پدرت رو سر من خالی نکن لطفاً
هواپیما که نیست اکونومی باشه سرچ کردم همین عکس با اون تعاریف اومد تازه مگه مسیر چقدر طولانی هستش؟ ...

قطار هم بيزينس و vip و اكونومي داره و كوپه ها واقعا فرق ميكنن

بابا ما 14 سال پیش با قطار میرفتیم مشهد از تبریز .با اینکه خیلی پیشرفته نبود ولی واقعا خیلی راححححت بود و خاطره انگیز.البته فقط تخت دار کامل

الان که دیگه پیشرفته شدن مثل هواپیما شدن خدماتشون

قطار نور آشغالترین قطار ایران. فقط پول الکی میگیرن اگه نه اندازه ۱ ستاره هم احترام و امکانات ندارن. از بنده هزینه کامل بلیت رو گرفتن تا اخر سفر هم توی رستورانش یه صندلی بهم دادن. من واقعا نمیدونم چرا وقتی نمیتونن مدیریت فضا داشته باشن بلیت اضافه صادر میکنن. افتضاحه