2726

نابود كردن پاس و تمامي مدارك هويتي برادرم كسري

داداشي ببشيد🤕🤕🤕🤕

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

من یه بار بچه که بودم با دوستم دعوام شده بود بعدش مامانم یه سیب ونصف کرد گذاشت توبشقاب گفت بخورید اونم رفت دششویی تابیاد ازلجم سیبشو تف تفی کردم اونم اومد باولع خورد آخرش بهش گفتم که گیس وگیس کشی راه افتاد 😂😂😂😂

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای چه گلی کاشتی دمت گرم

الهي بميرم چقدر دنبالشون گشت اخرم هم سفرش كلي عقب افتاد

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

خراب کاری که زیاده اما جدیدا هر چی لباسای شوهرمو میندازم لباس شویی یه رنگ دیگه تحویل میگیرم هر سری یه چیز رنگ میده گند میزنه به کل لباسا 

فرشته کوچولوی مامان ,پناه قشنگم 26اردیبهشت 98زمینی شد خدا جونم ممنون 😍😍😘😘

یه سری رفته بودیم خونه عنه ام دختر عمه ام داشت واسه خودش لباس میدوخت منم از پارچه اش خوشم اومده بود بعد یه تیکه اش افتاده بود رو زمین برداشتم بریدمش واسه عروسکم لباس بدوزم بعدا فهمیدم اون تیکه قسمتی از لباس بوده بنده گند زدم توش

فرشته کوچولوی مامان ,پناه قشنگم 26اردیبهشت 98زمینی شد خدا جونم ممنون 😍😍😘😘

16 سالمون بود منو داداشم (با داداشم دوقلوییم)تو خونه تنها بودیم مامانمم سر کار بود ناهار هم ابگوشت بود قشنگ خوردیم باهم جمعش کردیم بعدش من به داداشم گفتم بقیه اشو من جمع میکنم تو بشین دیگه اونم رفت اتقاق😁😁😁

.. مامانمم 20 دیقه دیگه میرسید از سر کار من قابلمه آبگوشت رو که برداشتم بردم بدارم یخچال انگار یکی از دستم هولش داد پخش شد تو یخچال و کف اشپز خونه و رو پتو😂😂😂😂😂😂خلاصه کلا همه جا ابگوشت شد داداشمو صدا کردم گفتم وواای بیا کمک کن الان مامان از سر کار خسته کوفته بیاد اینطوری ببینه ناراحت میشه 😂😂😂😂😂😂خلاصه همه جارو به دست داداشم تمیز کردم خودم فقط یخچال رو پاک کردم داداشم داشت میرفت گفتم کجاااا پتو رو باید ببریم حموم اونجایی که کثیف شده رو زود بشوریم پهن کنیم مامان بیاد ببینه خودش میشوره خسته کوفته نمیداره ما بشوریم داداشم همش غر میزد که خودت ر..دی داری از من کار میکشی خلاصه پتو رو شستیم تو عرض 20 دیقه همه رو تمیز کردیم مامانم همین که رسید داداشم گفت ماماااان بیاااا دخترت ر...ده همه شو هم به دست من شسته 😂😂😂😂😂

هر سری با وایتکس کار میکنم گند میخوره به اون لباس مورد نظر و من در عین نفهمی و حماقت باز همون روش قبل رو در پیش میگیرم. گویا عقل ندارم

یه بار جلوی موهای پسرمو کوتاه کردم کج و افتضاح شد داغون بودا. بعد دوباره برام درس عبرت نشد این سری هم الکی الکی بردم جلوی موهاشو خراب کردم

نمیدونم چرا اون لحظه نمیفهمم که نباید این کارو که فبلا کردم و گند خورده انجام بدم

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بهم ریختن رنگ لباس ها تو ماشین لباسشویی و شستن کیف مدارک و پولا و ...ازین دست خرابکاریا به کرات داشتم.

دوتا از بدتریناش الان یادمه

همسرم خیلی مشکل پسنده یبار یه عینک آفتابی مارک گوچی گرفته بود خیلی هم دوستش داشت خلاصه یه چند روزی بود که اینو گرفته بود یه روز تو جیب لباسش بود انداختمش تو ماشین لباسشویی😔

وقتی تو ماشین هی میچرخید صداش خونه رو برداشته بود شترق شترق ولی من متوجه نمیشدم وقتی باز کردم در ماشین لباسشویی رو 😰😥😩

یبارم داشتم با بخار شور تو خونه مامانم کار میکردم شب عید بود یه عاااالمه آب ریخت رو تلویزیونشون  بلافاصله  هم روشنش کردم چند تا خط قرمز صاف هنوزم بعد سه سال رو تلویزیونشونه😂

2706