2726

سوال اولم اينه كه

من يازده هفته و ٥ روزمه خييييلي سردرداي نبض دار دارم

شب كه ميشه سردردام شروع ميشه يه بار چشمام درد ميگيره

يه بار پيشونيم يه بار شقيقه هام يه بار پس سرم دارم ديوونه ميشم ديگه نميخوام قرص بخورم

راه حلي ميشناسيد كه بتونم بهترش كنم؟

سوال دومم اينه كه

من برا چهارشنبه نوبت سونو غربالگري سه ماه اول ان تي و ان بي و آنومالي دارم

دكترم گفت ٨ آبان برو ولي سونوگرافي ٣ آبان نوبت داد چهارشنبه من ١١ هفته و ٦ روزمه مشكلي نداره ١٢ هفتم تموم نشده؟؟

نه مشکلی نداره.منم 11 هفته و 5 روزم بود انجام دادم.

سردردم طبیعیه.منم داشتم. بخاطر تهوعم بود.هیچی نمیتونستم بخورم فشارم میفتاد میرفتم سرم میزدم.

من بیشتر پشت سرم و گردنم درد میکرد.تا اخر 4 ماهگی خوب شدم.

😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سونو ان تی رو هفته ۱۱ رفتم این سردردهات که شبیه سردرد میگرنی هست مال جنین پسره ببین کی بهت گفتم ...

واي چرا همه بهم ميگن ني نيم پسره

اون دفعه اي تو سونوگرافي نشسته بودم خانومه يهو برگشت بهم گفت منكه ميگم بچت پسره

ولي انصافا خيلي سرم درد ميكنه ديگه طاقتم داره طاق ميشه

خب پس نمیدونم دیگه. من فقط سردرد و چشم دردِ ناشی از فشار بالا رو میدونم.   
ان شاالله که چیزی نباشه. من لواشک میخوردم فشارم میومد پایین خوب میشدم. 11 برام زیاد بود بیشتر از 10 میشدم همینطور حالم بد میشد. البته لواشک خونگی بدون نمک خریده بودم.

فشار توی بارداری مثل اینکه کمی پایین تر میاد.
من قبل بارداری همیشه 12 بودم توی بارداری همیشه 9 یا 10.

دیگه اگه همیشه از ابتدای بارداری همین بودی ان شاالله که خوب هستی و چیزی نباشه.

شاید از خستگی یا ویار باشه. من سه ماهه اول وقتی خیلی خسته بودم هم سردرد میگرفتم.

واي چرا همه بهم ميگن ني نيم پسره اون دفعه اي تو سونوگرافي نشسته بودم خانومه يهو برگشت بهم گفت منكه ...

حالا چرا وای ؟؟

مگه دلت نمیخواد؟

دختر میخواستی؟ من که میگم پسره این

تاثیر هورمون تستسترون هست این سردردای کلافه کننده

عزیزم اشکال نداره منم بارداری اولم یازده هفته وپنج روز رفتم 

سردردات هم شک نکن بخاطر میگرنه شدیدی هست که داری منم این سردردارو دارم چندتا چیز میگمدحتما رعایت کن

فعالیت بدنی یا جنسی رو محدود کن استراحت بیشتر داشته باش احتمال قوی طبعت گرم وخشکه از خوردن غذاها یا خوراکیای با طبع گرم رو محدود کن من خودم باخوردن معجون( شیروموز وعسل و...) سردردام به اوج خودش میرسید بیشتر غذاهای ابکی بخور مثل سوپ وغذاهای خورشتی چای وقهوه نخور فعلا این چیزا یادم اومد گفتم

خداوندا همان ده که آن به
حالا چرا وای ؟؟ مگه دلت نمیخواد؟ دختر میخواستی؟ من که میگم پسره این تاثیر هورمون تستسترون هست این ...

نه واسم جالب بود 

واسم فرقي نداره هم پسر رو دوست دارم هم دختر

فقط سالم و صالح باشن

2706