2726
عنوان

سرطان سینه دختر ۲۳ ساله

6178 بازدید | 15 پست

سلام دوستان

ایا تا بحال دیدید که دختر ۲۳ ساله مجرد دچار سرطان سینه بشه؟ اصلا امکانش چقدره؟؟ 

دختر تو سینش یه غده هم داره به قطر حدودا یک سانت اما مورد مشکوکی نبوده و دکتر گفته بود شیش ماه یبار چک کنه...

احتمال سرطانی شدنش چقدره؟ 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو این زمونه هیچی بعید نیست. سن بیماری ها خیلی اومده پایین. من ۲۳ سالمه پوکی استخوان گرفتم اصا دیوونه شدم نمیدونم از کجا سر در اورده. دختر ۲۶ ساله افتاد سکته مغزی کرد به رحمت خدا رفت. اصا همه چیز بد شده. اگه تو خانواده سابقه سرطان سینه هست بله احتمالش هست مرتب باید چک کنه ان شاءالله که چیزی نیست

وقتی هنوز اتفاقی نیوفتاده است؛ از کجا می دانید اتفاق بدی خواهد افتاد؟ یکبار هم به این فکر کنید که ممکن است اتفاق خوبی بیفتد

نامزد دوست همسرم سرطان سینه داشت بعد از عقد فهمید یه سینش رو برداشتن متاسفانه

ولی خب گاهی اوقات یه ابسه ی معمولیه که بادارو خوب میشه

من خودم چند بار سینم ابسه کرد انقدر گریه میکردم میگفتم سرطانه😥😥😥

پدرم که رفت شهر خالی شد...پدر مگر تو چند نفر بودی؟😢😢😢
تو این زمونه هیچی بعید نیست. سن بیماری ها خیلی اومده پایین. من ۲۳ سالمه پوکی استخوان گرفتم اصا دیوون ...

خخخ امضات وسوسه انگیزه

یه یاسی جون 23ساله پر انرژی،  مامی سوگند جان و محمد حسین😘😍عاشقتونم
دوستم دوران دانشجویی داشت مجرد بود سالی دوبار میرفت ماموگرافی و چکش میکرد 

غده داشت لابد 

وگرنه سرطان که باید تحت نظر باشه

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
خخخ امضات وسوسه انگیزه

همه میگن😞 ننوشته بودم لایکام کمتر بود😕

وقتی هنوز اتفاقی نیوفتاده است؛ از کجا می دانید اتفاق بدی خواهد افتاد؟ یکبار هم به این فکر کنید که ممکن است اتفاق خوبی بیفتد

در مراحل اولیه، سرطان پستان معمولاً فاقد درد بوده و ممکن است هیچ علایم چشمگیری را نشان ندهد. با پیشرفت این بیماری، علایم و نشانه‌ها می‌تواند شامل ایجاد (غده) یا ضخیم‌شدن نواحی نزدیک پستان یا خود پستان ، تغییر در سایز یا شکل پستان ، ترشح از نوک پستان، حساسیت موضع و فرو رفتگی باشد.

برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید

سرطان سینه

2706