2733
2734
عنوان

نمونه برداری از پستان

10975 بازدید | 23 پست

سلام مامانها من سینه فیبروکیستیک دارم دکترم گفته بهتره سونوگرافی دقیق و در صورت نیاز نمونه برداری بشه اضطراب دارم به شدت کسی تجربه داره؟؟  

CafeMom Tickers

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
خیلی ممنونم از راهنمایتون انشاالله که جوابشو مثل مال شما خوب باشه

نمونه برداری دیگه چطوریه؟

من هم کیست سینه دارم فقط یکبارسنو گرفتم ودکترقرص ویتانین ای بهم داد باردوم که رفتم دکتر گفت اگه درد داره قرص ویتامی ای بخور اگه نه بیخیال شو الان یکساله بیخیاش شدم دنبال درمانش نرفتم .بنظرتون اگه درمان نشه خطر داره؟احتمال داره بیشتر بشه؟

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
نمونه برداری دیگه چطوریه؟ من هم کیست سینه دارم فقط یکبارسنو گرفتم ودکترقرص ویتانین ای بهم داد باردو ...

منم کیست دارم اکثرا میگن شش ماه یکبار کنترل بشه اینبار هم گفتن سونوگرافی و در صورت نیاز نمونه البته منم ویتامین ای میخورم

CafeMom Tickers
منم کیست دارم اکثرا میگن شش ماه یکبار کنترل بشه اینبار هم گفتن سونوگرافی و در صورت نیاز نمونه البته ...

مامان جان منم فیبروکبستیکم براچی بهت گفت نمونه برداری بشه؟؟دکترم گفت هرماخودت معاینه کن سالی یباربیاسونوومعاینه کافیه هیچیم نخورنهeنه چیزدیگه این تغییرات هورمونی سینس 

اکقراهمینطورن بجزسوندمعاینه هم که کردگعت چبرخلصی پیدانمیکنم فیبروکیستیک روهمه دارن منتهایسریلاصلانمیفهمن 

تهرانی؟پیش کی رفتی

من میخوام پیش دکتراکبری برم یکی دوماه دیگه اونم ببینه

من دردزیاددارم الان بهترم ولی یه نقطه ازسینم دردش اصلاخوب نمیشه تیرمیکشه

وخدایی که بشدت کافیست
2706