2703
2553

چون شوهرم به دلیله اینکه بیکاره و کار گیرش نمیاد دلم میخواد تو خونه مثلا غذا یا کیک یا الویه یا سزی پاک کنم بفروشم اگه کسی اینکارو کرده که سود کرده یا تو دورو بریاش کسی بوده بیاد یکم از جزییاتش بگه چیکار کنم که سود کنم از کجاش و چه جوری شروع کنم,اخه به خواهرم گفتم میگه ولش کن,همون میشه پوله موادت و اب و گاز,ولی من وتقعا لازم دارم با دوتا بچه,تورو خدا اگه چیزی میدونین دریغ نکنین,چون با بدبختی دارم میگذرونم,

این شمارمه  ۰۹۱۰۴۴۴۹۷۰۴   دوستان من تو خونه سبزی قرمه  سرخ شده سبزیجات خشک پیاز داغ سیرداغ بادمجون کبابی ترشی شور رب مربا کیک شیرینی ژله دسر انواع غذا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کیف پولی و کار دستی های نمدی دیدم درست میکنن و میفروشناما از سود و ایناش اطلاع ندارم . 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
انقدر وضعیت اقتصاد خرابه همه خانمها به فکر کار کردن افتادن، هر چند اکثر مواقع حقوق دو نفر باهم بازهم ...

اره.جدیدا خیلیا دنبال این جور کارا هستن.من خودمم خیلی وقته دنبالشم ولی فعلا بودجه ندارم..

2714

خواهرم یه دوستی داشت

یه خانم حدودا سی و پنج شش ساله

وضعیت زندگیش خیلی افتضاح بود طفلی

رفت اپیلاسیون یاد گرفت و پارکینگ خونه ش رو کرد سالن اپیلاسیون

خدا رو هزار بار شکر

تو عرض دوسه سال زندگیش زیر و رو شد☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
خواهرم یه دوستی داشت یه خانم حدودا سی و پنج شش ساله وضعیت زندگیش خیلی افتضاح بود طفلی رفت اپیل ...

اپیلاسیون هم خوبه و هزینه زیادی نداره...

سعی کردند ما را دفن کنند؛ غافل از این که ما بذر بودیم...
2706