2733
2734
عنوان

خیانت شده بهتون؟؟؟؟؟

1031 بازدید | 82 پست

اگه خیانت شده میشه بگین چطور با قضیه کنار اومدین؟

اصن کنار اومدین؟

فراموش کردین؟

الان دارین زندگیتونو ادامه میدین با طرفتون؟؟؟؟؟؟

اگر شما هم زمان عاشق دونفر بودین،نفر دوم رو انتخاب کنید، چون اگه واقعا نفر اول رو دوست داشتین هرگز عاشق نفر دوم نمیشدین( جانی دپ)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیانت در چه حدشم بگین  من ی بار گوشی مخفی دیدم تو دوران عقد ۴سال پیش

ذهنتون منفی نشد نسبت به همسرتون؟بعد اون دیگه شک نکردین بهشون؟

اگر شما هم زمان عاشق دونفر بودین،نفر دوم رو انتخاب کنید، چون اگه واقعا نفر اول رو دوست داشتین هرگز عاشق نفر دوم نمیشدین( جانی دپ)

نه نشده 

ولی اگر پیش بیاد 

اول سنگامو با خودم وا میکنم که قصدم ادامه زندگیه یا کات کردن 

اگه قصدم ادامه باشه تموم سعیم و میکنم حرمتی بینمون شکسته نشه 

اگرم کات کردن باشه 

تا بشه ازش امتیاز میگیرم برا جدایی راحت با دادن حق وحقوق

2738
بله همه چیزو تموم کردم البته هنوز ازدواج نکرده بودیم الانم خوشحالو و شاد و خندان به زندگی ادامه دادم ...

خدارو شکر.همیشه شاد باشین انشاالله

ذهنتون منفی نشد نسبت به همسرتون؟بعد اون دیگه شک نکردین بهشون؟

چرا  هنوز یادم نمیره شکاکم شدم بهش

البته من براش جبران کردم بعد نشستم سرجام اینطور شد ک هییچ فشاری بهم نیومد😂😂😂

چند روز پیش یه کلیپ دیدم زنه مچ شوهرشو با یه زن متاهل دیگه میگیره.....قلبم درد گرفت ...من اینور داغو ...

خیلی سخته.خیلی هارو میشناسم خیانت های بدی دیدن اما باز موندن و فرصت دادن😦

چند روز پیش یه کلیپ دیدم زنه مچ شوهرشو با یه زن متاهل دیگه میگیره.....قلبم درد گرفت ...من اینور داغو ...

منم دیدم خیلی بد بود ولی متاسفانه یکی مثل من که آدم وابسته ای هستم تا بقالی سرکوچه هم نمیرم وپشتوانه مالی ندارم وخانواده هم ندارم پدرم فوت شده مادرمم مریضه چطور کنار نیام؟البته من خیانت ندیدما یکی مثل خودم را مثال زدم

یه سوالی دارم  

نمیشه واقعا با یه زن دیگه تو خونه شوهر زندگی کرد  

خعلی باحاله ها مثلا شوهرو دو شقه میکنی  

دو تا پفک نمکی و لواشک  

دو تا شالو روسری  

بعدم با هووت دوست بشی  

خعلی مسخرس میدونم 

حتی دوتا مرد با یه زنم نمیشه؟    

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
نه نشده  ولی اگر پیش بیاد  اول سنگامو با خودم وا میکنم که قصدم ادامه زندگیه یا کات کردن& ...

👍👍👍👏👏👏👏👏👏

2706