2726

سلام، هرکی میتونه لطف کنه و دقیق بگه با توجه به اینکه انگار نوبت گرفتن تلفنی از مطب خیابان مطهری ایشون ممکن نیست چطوری باید از دکتر سعید توکلی نوبت گرفت؟؟ لطف کنید فوری جواب بدید فکر میکنم دارم زمان حساس رو برای مشکل پای دخترم از دست میدم  

عزیزم میشه بگی مشکل پای دخترتون چیه؟ ببخشیدا قصد فضولی ندارم ولی منم برای پسرم که دو سالشه دنبال یه دکتر ارتوپد خوب هستم. پسر من وقتی پاشو زمین میذاره انگار یکم مچ پاش کجه

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میشه بگی مشکل پای دخترتون چیه؟ ببخشیدا قصد فضولی ندارم ولی منم برای پسرم که دو سالشه دنبال یه ...

دختر من وقت تولد به علت فضای کم رحم مچش انحراف داشت و ازهمون وقت.   پیش ارتو پد بردم ا لبته شهر دیگه و دکتر فقط ماساژ رو پیشنهادداد و ظاهرا خوب شده بود ولی الان چند روزه احساس میکنم مچش باز کجه موقع راه رفتن  

2728

دکتر قبلی دخترم خانم دکتر جاوید رو پیشنهاد داده که فردا سعی میکنم نوبت بگیرم ازش و از نت سرچ کردم دکتر توکلی رو تعریفشو دیدم و امروز حضوری رفتم که برای 21 اذر نوبت داد و البته مطب اقدسیه هم دارند اونجا خلوتتره و بیمارستان دی هم شنبه ها تعداد کمی رو ویزیت میکنن و نوبت دهیش سخته انگار

دکتر قبلی دخترم خانم دکتر جاوید رو پیشنهاد داده که فردا سعی میکنم نوبت بگیرم ازش و از نت سرچ کردم دک ...

ممنونم گلم که جواب دادی. ان شاالله که دخترتون صحیح و سالم باشه

خدایا شکرت
دختر من وقت تولد به علت فضای کم رحم مچش انحراف داشت و ازهمون وقت.   پیش ارتو پد بردم ا لبته شهر ...

سلام عزیزم، دختر منم دقیقا همین مشکل رو داشت اون موقع با ماساژ خوب شد، الان که دوساله‌شه و راه میره احساس می‌کنم پاش کمی مشکل داره، شما رفتین پیش دکتر؟ بهتون چی گفت؟ ازش راضی بودید؟ لطفا جواب بدید منم‌نگرانم

عزیزم میشه بگی مشکل پای دخترتون چیه؟ ببخشیدا قصد فضولی ندارم ولی منم برای پسرم که دو سالشه دنبال یه ...

سلام عزيزم ، پسرمن الان ١٥ ماهشه و مشكل پسر شما رو داره، شما براي پسرتون چي كردين؟ اون موقع چندوقتش بود؟

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚
سلام عزیزم، دختر منم دقیقا همین مشکل رو داشت اون موقع با ماساژ خوب شد، الان که دوساله‌شه و راه میره ...

سلام يني مچ پاهاش رو رو به داخل ميداره و وزنش روي لبه هاي كنار داخلي كف پاش ميفته؟شما چ

كار كردين براي بچتون؟ 

سلام شما کاری برای مشکل پسرتون انجام دادین ؟

سلام تا قبل کرونا میبردمش ارتوپد کودکان. داروی کلسیم و ویتامین دی بش میداد. تاثیرخاصی ندیدم اما به خاطر کرونا دیگه نرفتیم فعلا چون همون یه ارتوپد کودک اینجا هست و از کل استان میان و فوق العاده شلوغه و معطلس داره. کنترل بچه کوچیک توی اوندجمعیت سخته به ختطر کرونا. مخصوصا که اصلا نمیذاره براش ماسک بزنم

سلام تا قبل کرونا میبردمش ارتوپد کودکان. داروی کلسیم و ویتامین دی بش میداد. تاثیرخاصی ندیدم اما به خ ...

منم دخترم ۲۳ ماهشه ماه پیش بردم ارتوپد گفت تا ۳ سالگی نمیشه کفش داد ی پماد داد گفت روزی دوبار بزن ماساژ بده ورزش بده پاشو ویتامین دی هم بش بده 

منم دخترم ۲۳ ماهشه ماه پیش بردم ارتوپد گفت تا ۳ سالگی نمیشه کفش داد ی پماد داد گفت روزی دوبار بزن ما ...

۱۶دی پیش ی ارتوپد کودکان از دوماه پیش نوبت گرفتم ببرمش ببینم اون چی میگه

۱۶دی پیش ی ارتوپد کودکان از دوماه پیش نوبت گرفتم ببرمش ببینم اون چی میگه

انشالله که خیره. میگن کفش اصلا تاثیری نداره. اینو خیلی دکترها میگن. بعضی از بچه ها خوب میشن. اما چون مخصوصا توی خانواده شوهرم چندتا مورد شویو اینجوری. توی بزرگهاشون هست من فکر میکنم ارثیه و پسرم خوب نمیشه

2706