2733
2734
عنوان

ای یو ای

150 بازدید | 12 پست

سللم دوستان من چهارشنبه باید ای یو ای بشم امروز سونو داشتم گفتن نزدیکی نباید داشته باشی اما نشد ضرر نداره؟

اولین امضا:برای مامان شدنم دعا کنید خدایا منو لایق نمیدونی که بهم بچه نمیدی ابان میشه ۵ ساله که  انتظار میکشم دیگه خسته شدممم                              دومین امضا:خدایا هزارمرتبه شکر بخاطر کنجد کوچولوم خدایا دل همه منتظران و نی نی سایتای عزیز رو شاد کن خدایا خودت دامنشون سبز کن لطفا برای سلامتی نی نیم و همه منتظرا دوتا صلوات😍                                سومین امضا:خدایا شکرت بخاطر اومدن دختر نازم درسته سختی کشیدم ولی بچم سالم اومد بغلم

کسی چیزی نمیدونه

اولین امضا:برای مامان شدنم دعا کنید خدایا منو لایق نمیدونی که بهم بچه نمیدی ابان میشه ۵ ساله که  انتظار میکشم دیگه خسته شدممم                              دومین امضا:خدایا هزارمرتبه شکر بخاطر کنجد کوچولوم خدایا دل همه منتظران و نی نی سایتای عزیز رو شاد کن خدایا خودت دامنشون سبز کن لطفا برای سلامتی نی نیم و همه منتظرا دوتا صلوات😍                                سومین امضا:خدایا شکرت بخاطر اومدن دختر نازم درسته سختی کشیدم ولی بچم سالم اومد بغلم

کسی نیست مهم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غلظت اسپرم میاد پایین.

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ضرر دیگه ای نداره فقط بخاطر کمی اسپرم گفتن

معجون درست کنم بخوره خوب میشه  

2738

من شنیدم ای یو‌ای خوب نیست و موفقیتش ۶۰ تا هفتاد درصده چون نمیتونن اسپرم پسر و دختر رو کامل جدا کنند واسه همین ریسک نمی کنم این روش های ای وی اف ivfیا پی جی دیPGG هم که‌شدیدا سرطان زاست و تو کشور های خارجی انجامش جرم محسوب میشه فقط می مونه این روش های طبیعی که اونم باید حتما پیش یه دکتر خوب رفت

کسی میدونه دکتر طاهره مختاریان در این دوران کرونا مراجعین رو می پذیره یا نه شنیدم کارش تو انتخاب جنسیت حرف نداره

و همه جواب میگیرن من قبلا سر بچه قبلی ام از این دستورات سایت ها استفاده کردم اما به نتیجه مورد نظرم نرسیدم  اتفاقا تو دندان پزشکی با یه خانومی صحبت میکردم میگفت که هر کی پیشش می ره جواب میگیره هم برای پسردار شدن هم برای دختر دار شدن   الان سوال من اینه که چطوری میتونیم غیر حضوری باهاشون در تماس باشیم لطفا اگه کسی شماره ای از شون داره ممنون میشم بهم بده تا ٱخر عمر مدیونش میشم خداکنه بتونم ازطریق تلگرام و واتساب یا اسکایپ باهاش ارتباط برقرار کنم  تودوران کرونا خیلی  حوصله ام سر رفته دلم بچه میخواد

با چ روشی تعیین حنسیت میکنن؟ تغذیه؟

دکتر طاهره مختاریان از روش های طبیعی انتخاب جنسیت مبکنه من‌شنیدم اول مرد رو‌ تقویت میکنه تا اون آماده نشه اجازه نمیده بجه دار بشی کارهای خطرناک و‌هورمونی نمیکنه که سرطان بگیری این خیلی برام مهم بود الانم که شنیدم فقط غیر حضوری با واتس اپ و اسکایپ ویزیت میکنه

با چ روشی تعیین حنسیت میکنن؟ تغذیه؟

دكتر طاهره مختاريان از روش تركيبي استفاده ميكنه هم تغذيه هم تقويت مرد هم روز دقيق نزديكي پسر يا دختر تا اينجاشو ميدونم اما باهاش وقت انلاين گرفتم قراره تصويري با هم صحبت كنيم