2733
2734

ما ماهه دومه اقدام ب بارداري كرديم ولي ديشب شوهرم كفت حسم ميكه بزاين راحتيا بجه دار نميشيم

بدبختي هميشه حساش درست ميكه

خدايا ميشه اين ماه باردار باشم😭

عاشقتم كنجد مامان 🤰👼 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چه زود ناامید شدی تازه اولشه که

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2731

عزیززززززم با این افکار منفی خودتون اذیت نکنید

شما کار خودتون انجام بدید

بقیش با خداس

ایشااللع این ماه سه نفره شدنتون جشن میگیرید

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

😆😆 خدایی نگو چرا میخندی...دوماهه تازه اقدام کردین انقدر نا امیدین حداقل یکسال باید صبر کنی قوی باش گلم

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2738

مام دومین اقداممون بی نتیجه موند .باز داریم اماده میشیم واس سومی😔من ناامیدم ولی همسرم خیلی بهم امید میده.میگ سنت کمه خیلی وقت داریم حالا حالاها 

دلبندم ؛بند بند وجودت را به خدایی سپردم که بیشتر ازمن هوایت را دارد😚😍

ولی وقتایی که شوهرم با گریه من گریه اش میگیره ناراحت میشما ولیییییییی خوشحالم میشم که ناراحتیم باعث ناراحتیش میشه ...بللله همچین د .ی.و.ث.ی اممم😀😀

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2706