2733
2734
عنوان

دلم میخاد شاگرد اول دانشگاهم بشم درس خوانها بیان بگن کمکم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 63 پست
من خودم دولتی هستما ولی اصلا موفقیت به نوع دانشگاه نیست به تلاش بستگی داره ..... ازین نگاه از بالا ب ...

👍👍👍👍👍... 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی عالی بود 

صمنا اگه قصد ارشد گرفتن دارین یه دانشگاهی برین که دکترای رشته شما رو داشته باشه حتما چون تو قسمت مصاحبه خیلی بهتون کمک میشه 

درس خوندن خیلی شیرینه و لذت زیادی داره فقط باید هرکس راه خودشو پیدا کنه

حال متکلم از کلامش پیداست
روانشناسی عمومی

پس کارت راحته  چون تشریحی نداری

تو درس رو بخون نمونه سوالات رو هم تست بزن ببین چع عالی میشه نمراتت

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2728

من همیشه شاگرد اول مدرسه بودم معدلم هیچ وقت از19پایین نمیومد ولی الان دارم غیرانتفاعی درس میخونم کسایی که دانشگاه دولتی درس میخونن مسلما بچه های درس خونی هستن ولی این به معنی نیست که کسایی که دانشگاه غیردولتی درس میخونن ازاونا پایین ترن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
شوهر من شاگرد اول دانشگاه بود  همش درس ميخوند  البته شوهرم تيزهوش نيس ولي پشتكارش زياده& ...

دقیقا مثل شوهرم اون اصلا نمیخند میذاشت شب امتحان ارشد حقوق بود دانشگاه ازاد بودفوق العاده همه نمراتش بالا منم دلم میخاد مثل اون باشمممممم

نه تحمل ادم های مزخرف رو نداریم دوست عزیز 

وا چقد بهت فشار اومده ها خب حقیقتو گفتم اگ بخودت مطمعنی اینقد فشار اومدن نداره

خانمای اینجا واقعا اینجورین یا دارن ادا درمیارن؟  
2738
چقد بب فرهنگ مگ تقصیر منه تو پیام نور درس میخونی

بعضیا رشته تحصیلیشون براشون مهمه دوس دارن رشته های تاپ بخونن نه به هر قیمتی برن رشته های دگوری دولتی و مثل شما کلاس دولتی بودن بذارن...شما پول بقیه دانشگاهارو نداری عقدتو سر بقیه خالی نکن!!!

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .
صمنا اگه قصد ارشد گرفتن دارین یه دانشگاهی برین که دکترای رشته شما رو داشته باشه حتما چون تو قسمت مصا ...

دقیقا من عاشق درس هستم ولی متاسفانه طبق شرای پیش اومده یکم سخت شده

شما خودت مشکل داری گ تهمت میزنی انگار اینجا تحمل حرف راست ندارن خب حقیقتو گفتم

منکه پیام نور نیستم ولی ایشون شوهر و بچه دارن و همسرشون با دانشگاه رفتنشون مخالف بودن خیلیا با مخالفت اولیه از طرف طرف همسر بیخیال درس و دانشگاه میشن این جای تحسین داره که پیگیری کردن بعدم الان سوال ایشون کلا یه چیز دیگه بود بحث داره به سمت دیگه ای منحرف میشه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
دقیقا مثل شوهرم اون اصلا نمیخند میذاشت شب امتحان ارشد حقوق بود دانشگاه ازاد بودفوق العاده همه نمراتش ...

شوهر من طول ترم ميخوند شب امتحان نميخوند 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
بعضیا رشته تحصیلیشون براشون مهمه دوس دارن رشته های تاپ بخونن نه به هر قیمتی برن رشته های دگوری دولتی ...

خودت میدونی حرفات خیلی خنده دار بود دیگ من نگم🤣🤣

خانمای اینجا واقعا اینجورین یا دارن ادا درمیارن؟  
روانشناسی عمومی

اتفاقا روانشناس رشته خیلی آینده داریه و بدرد زندگی هم میخوره اصلا هم آسون نیست...بعدا میتونی با روانپزشکا هم کار کنی خودت مطب حتی بزنی به کوریه چشم بعضیااا

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .

استارتر رک بهت بگم به نظرم جوگیر نشو که حتما باید شهگرد اول شم و اینا سعی کن پله پله بری جلو چون اگه یهویی بخوای خودتو تغییر بدی به اون چیزی که میخوای نمیری سرخورده هم میشی اما اروم آروم بری جلو مثلا رو درسایی که علاقه داری بیشتر تمرکز کن

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706